"Ojciec Mateusz" odcinek 300. W Sandomierzu pojawi się sobowtór Mateusza! Żmigrodzki zostanie wrobiony w romans i oszustwa?! [CO SIĘ WYDARZY]

Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
W 300. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" ksiądz Mateusz wyjedzie na rekolekcje, a w międzyczasie w Sandomierzu pojawi się jego sobowtór! Spotka się z kochanką, będzie oszukiwał parafian, a wszyscy będą myśleli, że to Żmigrodzki... Co z tego wyniknie? Sprawdź!

"Ojciec Mateusz" odcinek 300. w czwartek, 30.04.2020 o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

program tv

W 300. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" Mateusz (Artur Żmijewski) wyjedzie do klasztoru kamedułów na kontemplację, a jego obowiązki w parafii przejmie nowy wikary, Walery (w tej roli Mikołaj Roznerski). Tymczasem do Sandomierza przyjedzie Eryk Rumer (Artur Żmijewski w podwójnej roli), który jest łudząco podobny do Mateusza!

Okaże się, że Eryk przyjechał do swojej kochanki, Klaudii (Natalia Rybicka). Szybko wyjdzie na jaw, że mężczyzna wie o swoim podobieństwie do Mateusza i postanowił to wykorzystać. Włoży habit i zacznie odwiedzać parafian, podając się za ich proboszcza. Będzie od nich wyłudzał pieniądze, które rzekomo ma przeznaczyć na nową kaplicę.

Rumer zbierze sporą kwotę, więc postanowi to uczcić i zaprosi Klaudię do restauracji. Mieszkańcy Sandomierza zobaczą ich, od razu uznają, że to Mateusz i zaczną plotkować, że ich ksiądz ma romans! Tymczasem wierni w końcu dowiedzą się, że ksiądz Mateusz nie mógł u nich być, bo od kilku dni jest w Krakowie... Czy wyjdzie na jaw, że za wszystkim stoi sobowtór Żmigrodzkiego?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn