Opole 2022. Rozpromieniona Maja Hyży imprezuje na baby shower. Czwarte dziecko wokalistki niebawem pojawi się na świecie!

Redakcja Telemagazyn
Baby shower, czyli przyjęcie na cześć przyszłej mamy i dziecka, które niebawem pojawi się na świecie, to tradycja coraz bardziej popularna w Polsce. Niemały wkład w jej popularyzację mają znane z pierwszych stron gazet gwiazdy i celebrytki. W Łazienkach Królewskich odbyło się właśnie baby shower Mai Hyży, która odlicza już dni do narodzin córeczki. fot. Piotr Podlewski/AKPA
Baby shower, czyli przyjęcie na cześć przyszłej mamy i dziecka, które niebawem pojawi się na świecie, to tradycja coraz bardziej popularna w Polsce. Niemały wkład w jej popularyzację mają znane z pierwszych stron gazet gwiazdy i celebrytki. W Łazienkach Królewskich odbyło się właśnie baby shower Mai Hyży, która odlicza już dni do narodzin córeczki. fot. Piotr Podlewski/AKPA
Baby shower, czyli przyjęcie na cześć przyszłej mamy i dziecka, które niebawem pojawi się na świecie, to tradycja coraz bardziej popularna w Polsce. Niemały wkład w jej popularyzację mają znane z pierwszych stron gazet gwiazdy i celebrytki. W Łazienkach Królewskich odbyło się właśnie baby shower Mai Hyży, która odlicza już dni do narodzin córeczki.

Rozpromieniona Maja Hyży imprezuje na baby shower. Czwarte dziecko wokalistki niebawem pojawi się na świecie!

Termin porodu Mai Hyży wyznaczony jest na 2 lipca 2022 roku. Będzie to czwarte dziecko wokalistki, która razem z partnerem Konradem Kozakiem wychowuje niespełna 2-letnią córeczkę Antoninę, oraz bliźniaków, Wiktora i Alexandra, z poprzedniego małżeństwa z Grzegorzem Hyżym.

Ciąża to dla Mai cudowny czas, podczas którego promienieje, rozkwita i tryska energią. Już 17 czerwca wybiera się na festiwal do Opola, gdzie wystąpi w koncercie "Od Opola do Opola". Po porodzie planuje krótką przerwę od zawodowych aktywności, ale już w sierpniu wyruszy w Wakacyjną Trasę Dwójki. Pełna marzeń, energii i nowych wyzwań.

Baby shower zorganizowane w formie pikniku, na zielonej murawie łazienkowskiego parku, było fantastycznym preludium do Opola, chwilą relaksu i naładowania akumulatorów. Maja otrzymała mnóstwo prezentów dla siebie i córeczki.

Co ciekawe, w baby shower uczestniczyły nie tylko przyjaciółki przyszłej mamy, jak jest to w zwyczaju, ale także panowie. Pojawiła się m.in. Agnieszka Mrozińska z mężem Alexem Mrozińskim oraz Kamila Kamińska z Michałem Meyerem.

Autor: AKPA

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Styl życia

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

K
Kinia
Szczęśliwego rozwiązania :) Też organizowałam baby shower przyjaciółce, ogrom emocji i wspaniałe wspomnienia. Zrobiłyśmy z dziewczynami zrzutkę na torcik z pieluszek, ubranka, wyprawkę sensillo i kosmetyki dla przyszłej mamy. Świetnie się bawiłyśmy.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn