„To urodzony uwodziciel!”, zachwycają się amerykańskie media. Niestety, serce Patricka Schwarzeneggera jest już mocno zajęte. Aktor właśnie zagrał w hicie HBO, „Białym Lotosie” i planuje przyszłość ze swoją narzeczoną. Mówi, że to spełnienie jego marzeń.
Patrick Schwarzenegger to niewiarygodnie przystojny syn gwiazdora, Arnolda Schwarzeneggera i Marii Shriver. Urodził się w 1993 roku i gdy tylko zaczął dorastać, próbował iść śladami sławnego taty. Mowa jednak nie o kulturystyce, ale o aktorstwie, które ukochał całym sercem. Od wielu lat występuje w amerykańskich serialach i filmach. Pracuje też jako model. Występował w kampaniach Calvina Kleina, Toma Forda czy Tommy'ego Hilfigera. Jego prawdziwą pasją jest jednak aktorstwo. Od 10 lat regularnie uczy się go w prestiżowych szkołach.

Teraz Patrick Schwarzenegger stanął przed ogromną szansą. Pojawi się jako jeden z głównych bohaterów w wyczekiwanym 3 sezonie serialu „Biały Lotos” produkcji HBO. Serial zdobył już miano kultowego, zdobył wiele nagród, uznanie widzów i krytyków. Mike White ma dobre oko do obsady, więc nic dziwnego, że serial wywindował niektóre aktorskie kariery. Tak stało się np. w przypadku Aubrey Plazy (2 sezon), czy Jennifer Coolidge, która w wielkiej chwale wróciła na czerwone dywany po latach stagnacji w zawodzie. Premiera „Białego Lotosu” już 16 lutego na platformie MAX i w HBO.
Tymczasem o młodym Schwarzeneggerze już rozpisują się amerykańskie media. Aktor udzielił ostatnio wywiadu magazynowi „People”. Powiedział m.in. o tym, że wreszcie spełniają się jego marzenia.
Moja miłość do filmu rosła, kiedy chodziłem z tatą na plan zdjęciowy. Zabierał mnie wcześniej ze szkoły i jechaliśmy do wytwórni. Mogłem tam siedzieć i patrzeć godzinami - wyznał w rozmowie z „People”.
Dodał, że do pójścia na casting do „Białego Lotosu” namówiły go mama i siostra.
To był nasz ulubiony serial. Za każdym razem, kiedy go oglądaliśmy, mama mówiła: dlaczego cię tam nie ma? Dlaczego nie zgłosiłeś się na casting? - wspomina Schwarzenegger.
W 3 sezonie „Białego Lotosu” wystąpi m.in. obok Leslie Bibb, Michelle Monaghan i Parker Posey.
Choć, jak przekonują nagłówki w amerykańskich mediach, Patrick Schwarzenegger to urodzony uwodziciel na ekranie, jego serce od dawna jest zajęte. Narzeczoną, Abby Champion, poznał, gdy miał 21 lat, a ona 18. Są razem od dekady i planują ślub.
Start 3 sezonu „Białego Lotosu” już 17 lutego na platformie MAX.
Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl codziennie. Obserwuj TeleMagazyn.pl