"Pierwsza miłość" odcinek 2471. - Polsat, czwartek, 30 marca 2017, godz. 18:00
"Pierwsza miłość" odcinek 2471. - Polsat, czwartek, 30 marca 2017, godz. 18:00
Zbliża się ponowna rozprawa Toli (Anna Gzyra). Po tym jak Kaniewska zabiła Maksa (Jędrzej Wielecki) i prześladowała Artura (Łukasz Płoszajski) została uniewinniona przez wykrytą chorobę. Mimo wszystko Tola nie odpuściła i próbowała otruć Kingę (Aleksandra Zienkiewicz). Kaniewska jest na tyle sprytna, że wszystko zaaranżowała tak, aby wyglądała na to, że uratowała życie Kulczyckiej.
Bartek (Rafał Kwietniewski) jako jedyny nie wierzył w szczere intencje Toli i próbował dowiedzieć się czegoś więcej. Miedzianowski odkrył, że Tola otruła Kingę!
!["Pierwsza miłość" odcinki 2463-2467. Sabina i Aleksander spędzają razem noc, a Marta znów okłamuje Krystiana [WIDEO+ZDJĘCIA]](https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/b1/c2/c0a0f082783c98751f4aa1d753b4_o_small.jpg)
"Pierwsza miłość" odcinki 2463-2467. Sabina i Aleksander spędzają razem noc, a Marta znów okłamuje Krystiana [WIDEO+ZDJĘCIA]
W najbliższych odcinkach "Pierwszej miłości" relacja Sabiny i Aleksandra mocno się zacieśnia. Marta natomiast brnie w kolejne kłamstwa, żeby zatrzymać przy sobie Krystiana. Sprawdź, co wydarzy się w…
Proces Toli został wznowiony, a powołany na świadka Bartek postanowił wyjawić tajemnicę otrucia. Tola jednak nie odpuszcza i zastrasza Kingę! Kulczycka błaga Bartka, aby w sądzie nie wspominał o otruciu.
W 2471. odcinku "Pierwszej miłości" Emilka (Anna Ilczuk) nie może skontaktować się z mężem. Kinga ma złe przeczucia i udaje się do sądu, gdzie dowiaduje się, że sprawa Kaniewskiej została odwołana, ponieważ oskarżona jest podejrzana o zabójstwo jednego ze świadków.
Na komisariacie Tola wyznaje Kindze, że zabiła Bartka! Kobieta jest wstrząśnięta i musi przekazać tragiczne wiadomości Emilce.
"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?
"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?
[facebook]https://www.facebook.com/Serialove-950759511687014/?tabs=;strona[/facebook]

NaM - Podlaskie ligawki
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl
- 73-letni aktor z "Ziemi obiecanej" wziął skromny ślub kościelny. Tylko u nas zdjęcia
- Tak wygląda Szostak. Jeszcze niedawno chwaliła się metamorfozą, a teraz? Szok!
- Prawda o majątku rodziny Bachledy-Curuś. Luksusowe hotele to początek listy!
- Przyjaciółka Seweryna oskarża: to przez NIEGO stoczył się na samo dno! Wstrząsające!