"Południk Wildsteina". Bronisław Wildstein wraca do TVP z nowym programem

Redakcja Telemagazyn
youtube
youtube
Bronisław Wildstein, został odznaczony w maju Orderem Orła Białego, za zasługi dla Polski oraz osiągnięcia w działalności publicznej i pracy dziennikarskiej. Od września na antenie TVP2 będziemy mogli oglądać znamienitego publicystę w nowym programie.

Bronisław Wildstein w „Południku Wildsteina” będzie prowadził rozmowy z zaproszonymi do studia gośćmi. Początkowo program miał być emitowany na TVP1, przeniesiono go jednak na antenę TVP2. Pierwszy odcinek zaplanowano na 3 września o godz. 12.00.

Punktem wyjścia do dyskusji będą aktualne wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w Polsce i na świecie. Moim celem jest przedstawienie ich w szerszym aspekcie - wyjaśnia portalowi Wrtualnemedia.pl Bronisław Wildstein.

Bronisław Wildstein był już wcześniej związany z TVP. Od maja 2006 do lutego 2007 roku był prezesem Telewizji Polskiej. Natomiast od początku 2013 do września 2014 roku pełnił funkcję prezesa i redaktora naczelnego Telewizji Republika. Od wiosny publikuje w gazecie "W Sieci". Był również związany z takimi magazynami jak "Do Rzeczy", "Rzeczpospolita", "Uważam Rze", czy "Wprost".

Będziecie oglądać "Południk Wildsteina"?

CZYTAJ TAKŻE:

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

A
Anna z Konina
Po co te dyskusje o g..nie? O g..nie się nie dyskutuje. Zmyć silnym strumieniem wody razem z pseudo twórcami i po "Klątwie".
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn