Programy śniadaniowe od lat cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Aktualnie najpopularniejszymi z nich są "Dzień Dobry TVN" oraz "Pytanie na śniadanie", gdzie jednymi z prowadzących są Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Nie jest tajemnicą, że śniadaniówka TVP sporą część widowni zawdzięcza właśnie popularnym "kurzopkom", którzy są jednymi z ulubieńców telewidzów. Czyżby jednak duet prezenterów powinien przygotować się na spadek popularności swojego programu? Wskazują na to ostatnie medialne doniesienia związane z planami konkurencyjnej stacji.
Polsat szykuje nowy program śniadaniowy?
Wiele wskazuje na to, że telewidzowie niedługo będą mieli okazję oglądać kolejny program o tematyce śniadaniowej. Według najnowszych doniesień "Faktu", telewizja Polsat planuje stworzyć własną śniadaniówkę. Dziennikowi udało się ustalić, że jedną z jego prowadzących miałaby zostać była Miss Polonia i jednocześnie była gwiazda TVP Marcelina Zawadzka.
Marcelina jest wymarzona do tego programu. Kamera ją kocha. Po tym, jak dołączyła do Polsatu, wszyscy mieli niedosyt jej na antenie, a teraz będzie mogło jej być w końcu więcej – wyznaje informator z Polsatu, na którego powołuje się "Fakt".
Myślicie, że nowy potencjalny program śniadaniowy Polsatu może zagrozić "Pytaniu na śniadanie" z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim na czele?
Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl
