„Rolnik szuka żony 9”. Historia ich miłości to materiał na film! Tak poznali się Zuzanna Skrobot i Konrad Krzywicki

Krzysztof Połaski
Gdy Marta Manowska w finale programu „Rolnik szuka żony 9” ogłosiła, że powstały cztery oficjalne pary, wszyscy widzowie byli w szoku. Nie wiedzieli wtedy, że tak naprawdę po programie narodziła się jeszcze jedna para! Zuzanna Skrobot i Konrad Krzywicki, bo o nich mowa, dzisiaj cieszą się miłością, a ich historia to materiał na film!
Gdy Marta Manowska w finale programu „Rolnik szuka żony 9” ogłosiła, że powstały cztery oficjalne pary, wszyscy widzowie byli w szoku. Nie wiedzieli wtedy, że tak naprawdę po programie narodziła się jeszcze jedna para! Zuzanna Skrobot i Konrad Krzywicki, bo o nich mowa, dzisiaj cieszą się miłością, a ich historia to materiał na film! materiały prasowe TVP
Gdy Marta Manowska w finale programu „Rolnik szuka żony 9” ogłosiła, że powstały cztery oficjalne pary, wszyscy widzowie byli w szoku. Nie wiedzieli wtedy, że tak naprawdę po programie narodziła się jeszcze jedna para! Zuzanna Skrobot i Konrad Krzywicki, bo o nich mowa, dzisiaj cieszą się miłością, a ich historia to materiał na film!

Historia ich miłości to materiał na film! Tak poznali się Zuzanna Skrobot i Konrad Krzywicki

Fani długo będą pamiętać 9. edycję programu „Rolnik szuka żony”. Nie ma w tym niczego dziwnego, bowiem jeszcze nigdy w historii tego programu na antenie nie powstało aż tyle par. Jednak nie to okazało się największym hitem tego sezonu, a fakt, że strzała Amora trafiła w Zuzannę Skrobot, która była kandydatką Mateusza i w Konrada Krzywickiego, który starał się o względy Klaudii!

Dzisiaj Zuzanna Skrobot i Konrad Krzywicki są razem i cieszą się miłością, chociaż początkowo dla wielu to było tak nieprawdopodobne połączenie, że zakochanych oskarżano o... udawanie związku! Teraz już wiemy, że Zuza i Konrad niczego nie udają i chociaż mieszkają w innych częściach Polski, to starają się spotykać jak najczęściej.

Historia Zuzanny Skrobot i Konrada Krzywickiego to materiał na film! O tym, jak się poznali, oboje opowiedzieli w świątecznym odcinku „Rolnik szuka żony”. Konrad wpadł w oko już w pierwszym momencie, gdy zobaczyła go na parkingu hotelowym przed nagraniem finałowego odcinka. Niewiele o nim wiedziała, poza tym, że to kandydat rolniczki. Następnie mieli okazję spotkać się podczas kolacji, gdy wszyscy siedzieli przy wspólnym stole i już tam Zuzanna poczuła pewne motylki w brzuchu!

Konrad wyznał z kolei, że zwrócił uwagę na Zuzę właśnie podczas kolacji. Zaimponowała mu tym, jak wypowiadała się na różne tematy, a poza tym znaleźli wspólny język. Po zakończeniu zdjęć, dalej utrzymywali kontakt, a następnie spotkali się po jakimś czasie i... zaiskrzyło! Gratulujemy i życzymy szczęścia!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn