"ROZDARTE SERCA" ODCINEK 55. I 56. WE WTOREK, 13.06.2017 OD GODZ. 20:30 W TVP1!
"ROZDARTE SERCA" ODCINEK 55. I 56. WE WTOREK, 13.06.2017 OD GODZ. 20:30 W TVP1!
Nie cichną echa skandalu z Cihanem (Erkan Petekkaya) w roli głównej. Rahmi (Civan Canova) postanowił w ten sposób zepsuć relacje syna z Gülseren (Nurgül Yeşilçay). Czy to się uda?
W 55. i 54. odcinku serialu "Rozdarte serca" Rahmi mówi Hazal (Alina Boz) o swoich podejrzeniach dotyczących pożaru w stajni. Gülseren unika Cihana, uważa, że została zdradzona. Solmaz zwraca się do Cihana o pomoc. Dilara (Ebru Özkan) i Hazal wyjeżdżają na weekend. W tym czasie Rahmi, żeby udostępnić wnukowi dom, daje wolne wszystkim pracownikom i sam także wyjeżdża. Ozan (Burak Tozkoparan) zaprasza do rezydencji Müge. Dziewczyna odurza Ozana, okrada rezydencję i znika, zostawiając liścik. Cihan przekonuje Cansu o swojej niewinności.
Hazal z Dilarą wracają wcześniej i zastają dom pełen policji. Do lokalu Gulseren przychodzi dwóch mężczyzn żądających haraczu. Ozan wraz z Rahmim bezskutecznie próbują znaleźć Müge. Dilara i Cihan odbywają emocjonalną rozmowę. Dilara prosi żeby Cihan wrócił do domu i wyznaje mu miłość. W internecie ukazuje się wideo z Cihanem i Alev w rolach głównych. Nagranie dociera także do Cansu i Gülseren.
