"Taniec z gwiazdami" odcinek 2. - zdjęcia
Trwa kolejna edycja "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Gwiazdy już powoli przyzwyczajają się do morderczych treningów i robią coraz większe postępy. Nic dziwnego, że Iwona Pavlović nazwała tę edycję "taneczną"!
Drugi odcinek był wyjątkowo udany dla Sandry Kubickiej i Adama Adamonisa oraz Adama Małczyka i Hanny Żudziewicz. Jury uznało, że modelka jest najlepiej tańczącą gwiazdą, a Adam Żudziewicz tańczy najlepiej porównując z pozostałymi męskimi uczestnikami!
Mniej szczęścia mieli Magda Bereda i Kamil Kuroczko, których quickstep został oceniony bardzo nisko, bo tylko na 12 punktów. Jednak to nie oni musieli pożegnać się z programem. Decyzją widzów w drugim odcinku odpadł Rafał Szatan, który tańczył w parze z Lenką Klimentovą.
W naszej galerii zebraliśmy dla Was najlepsze zdjęcia z drugiego odcinka "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Kto zaprezentował się najlepiej? Jak wyglądały gwiazdy i ich tancerze? Sprawdźcie koniecznie!
