"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - sprawdź program telewizyjny
Dariusz Wieteska i Kasia Vu Manh w ćwierćfinale "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zatańczyli sambę i tango. Jurorzy nie byli jednak dla nich łaskawi i w ostateczności to ta para musiała opuścić program.
- Na tym etapie, patrząc na to, jakie pary odpadły po drodze, to naprawdę była loteria - wskazuje Kasia Vu Manh. - Szczerze mówiąc, ja bałam się od pierwszego odcinka i to nie dlatego, że nie wierzyłam w Darka. Konkurencja jest ogromna - dodaje tancerka.
W 8. odcinku show pary musiały zatańczyć do muzyki, którą poznali dopiero podczas występu na żywo. Darek przyznaje, że to było dla niego jedno z trudniejszych wyzwań w programie. - To był olbrzymi problem. Cały tydzień stresowałem się, bo nie znałem utworu, do którego mieliśmy zatańczyć. (...) Trenowaliśmy do troszkę szybszej samby, usłyszałem wolniejszą i na początku trochę się pogubiłem - podkreśla aktor. Co jeszcze Kasia i Darek powiedzieli nam tuż po zakończeniu ćwierćfinału "Tańca z gwiazdami"? Zobacz wideo!
WRÓĆ DO PROGRAMU TV
