Kto był najlepszy w historii "Tańca z gwiazdami"?
Jak dotąd obyły się w sumie 23 edycje programu "Taniec z gwiazdami" (13 emitował TVN, 10 - Polsat). Oznacza to, że przez 15 lat poznaliśmy 23 zwycięzców tanecznego programu ze znanymi osobami w rolach głównych. Od samego początku w jury zasiada Iwona Pavlović - była tancerka, choreografka i sędzia turniejów tanecznych.
Zapytaliśmy Pavlović, kto według niej był najlepszy w dotychczasowych edycjach show. Jako pierwszą wspomina niewidomą biegaczkę, Joannę Mazur, która w parze z Janem Klimentem wygrała 9. edycję w Polsacie. - Być może kiedyś zapomnę jak tańczyła, ale zawsze będę pamiętała te emocje, które towarzyszyły jej występom - wskazuje Iwona Pavlović. Jurorka nie ukrywa, że w pamięć zapadła jej także 8. edycja w TVN, kiedy to razem ze Stefano Terrazzino triumfowała Agata Kulesza.
Przypomnijmy, że najnowsza, 11. edycja "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" została przerwana ze względu na pandemię koronawirusa. Show ma powrócić na antenę Polsatu jesienią 2020 roku.
