"Taniec z gwiazdami". Malwina Wędzikowska przez 8 lat projektowała kostiumy. Teraz odchodzi z programu! Zastąpi ją Stefano Terrazzino!

Krzysztof Połaski
Malwina Wędzikowska przez 8 lat związana była z produkcją programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie odpowiedzialna była za kostiumy wszystkich tancerzy. Teraz postanowiła odejść. Co się stało? Telewizja Polsat już ma zastępstwo, które dla wielu będzie zdziwieniem!fot. Sylwia Dąbrowa / Polska Press | fot. AKPA
Malwina Wędzikowska przez 8 lat związana była z produkcją programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie odpowiedzialna była za kostiumy wszystkich tancerzy. Teraz postanowiła odejść. Co się stało? Telewizja Polsat już ma zastępstwo, które dla wielu będzie zdziwieniem!fot. Sylwia Dąbrowa / Polska Press | fot. AKPA
Malwina Wędzikowska przez 8 lat związana była z produkcją programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie odpowiedzialna była za kostiumy wszystkich tancerzy. Teraz postanowiła odejść. Co się stało? Telewizja Polsat już ma zastępstwo, które dla wielu będzie zdziwieniem!

Malwina Wędzikowska po 8 lat odeszła z "Tańca z gwiazdami"

"Tańca z gwiazdami"

Malwina Wędzikowska jest jedną z najpopularniejszych kostiumografek oraz stylistek w Polsce. Pracuje przy szeregu znanych produkcji dla przeróżnych stacji telewizyjnych, chociaż największą sławę zdobyła, gdy związała się z telewizją TTV i zaczęła pojawiać się przed kamerą.

Jednak prawdziwy świat Wędzikowskiej jest za kamerą. Przez ostatnich 8 lat, od 2014 roku, gdy telewizja Polsat wystartowała z programem "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", Malwina Wędzikowska była związana z show, gdzie przygotowywała kostiumy dla wszystkich tancerzy. Jak przyznaje w rozmowie z serwisem WP.pl, była to wręcz tytaniczna praca:

Przez 8 lat pracy stworzyłam ponad 5000 kostiumów, które są ponadczasowe. Zawsze byłam pod telefonem. 65 miesięcy swojego życia spędziłam z głową w projektach kostiumów do tańca, w studiu, w przeróżnych szwalniach rozsypanych po całej Polsce , w hurtowniach tkanin, hafciarniach, drukarniach. Pamiętam każde wzruszenie gwiazdy na parkiecie i każdą nieprzespaną noc, kiedy nie wszystko szło jak powinno i trzeba było zakasać rękawy i usiąść z podwykonawcą do maszyny, żeby zdążyć na poranne próby w kostiumach.

Teraz jednak Malwina Wędzikowska zdecydowała się odejść z programu. Trochę pomogła jej w tym sama produkcja "Tańca z gwiazdami", która dość późno zaproponowała dołączenie do ekipy produkcyjnej nowej edycji. Jak w rozmowie z WP.pl powiedziała Wędzikowska:

Ponieważ propozycja mojego udziału w tym sezonie przyszła bardzo późno, bo w czerwcu, kiedy byłam na urlopie, produkcja w pewnym sensie pomogła mi podjąć decyzję, że już czas na zmianę. Nie żegnam się, mówię "do zobaczenia".

Kultura i rozrywka

Dalszy ciąg artykułu pod wideo ↓
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Telewizja Polsat już znalazła zastępstwo. Okazało się, że Malwinę Wędzikowską zastąpi... Stefano Terrazzino! Tancerz z wykształcenia jest krawcem i teraz postanowił podjąć się nowego zadania!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

J
Jakie zaskoczenie?
Super! Stefano już nie raz udzielał się przy tworzeniu kostiumów dla swoich partnerek w tzg. Swego czasu, gdy była przerwa w tzg 24, sama Malwina, w jednej z rozmów przyznała, że Stefano dałby radę jako kostiumograf programu. W końcu z wykształcenia jest kostiumografem i krawcem teatralnym. Zresztą niedawno Stefano enigmatycznie mówił coś o nowym wyzwaniu w kontekście tzg. Malwina była fajna. W tvn Dorota Wiliams też. Ale Stefano to naprawdę super wybór. Nowe, świeże spojrzenie, ale też kto jak nie profesjonalny tancerz będzie wiedział jak zaprojektować najlepszy strój taneczny. Zwłaszcza, że przez 4 lata w Niemczech miał własne atelier krawieckie gdzie szył właśnie kostiumy na zamówienie tancerzy i tancerek. Gdy Stefano mówił o tym nowym wyzwaniu myślałam o jakimś nowym programie albo nowej roli w tzg czyli juror lub choreograf. O kostiumografie myślałam mniej, ale to naprawdę super. Trochę taki powrót do zawodowych korzeni i coś mega kreatywnego. Nowe wyzwanie dla Stefano, a jednocześnie dalej praca przy programie. Widać, że stacja naprawdę go ceni skoro postarali się o to by zatrzymać go przy programie. To będzie powód do tego żeby oglądać tzg 26. Będzie się oglądać żeby zobaczyć kostiumy autorstwa Stefano. On sam ma styl i klasę więc pewnie i te kostiumy takie będą. Może dzięki temu wróci trochę tej dawnej elegancji do tzg. Życzę Stefano powodzenia w nowej roli i mnóstwa frajdy z tej pracy. ;) ♥
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Tego się Jana nie spodziewała. Tak ją Manuel zaskoczy!

Tego się Jana nie spodziewała. Tak ją Manuel zaskoczy!

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn