Robert Rowiński odniósł kolejny sukces w karierze zawodowej. Tancerz doszedł do finału irlandzkiej edycji "Tańca z gwiazdami". W rozmowie z Mateuszem Hładkim wraz ze swoją partnerką - Clioną Hagan - opowiedzieli o towarzyszących im emocjach podczas nagrywania programu.
To już druga irlandzka edycja, w której udział bierze Robert Rowiński. Kojarzyć go mogą jednak także polscy widzowie programu. Tancerz występował w 5 polskich edycjach, emitowanych przez TVN. Jego partnerkami były: Aneta Kręglicka (3. edycja), Magdalena Wójcik (4. edycja), Halina Mlynkova (6. edycja), Aleksandra Szwed (11. edycja). W parze z Moniką Pyrek wygrał 12. edycję polskiego "Tańca z gwiazdami".
– Robert był najlepszym nauczycielem – wyznała Cliona Hagan - irlandzka wokalistka country. Jakie są ich dalsze plany? Czy Robert wróci do Polski?
Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
