"To tylko koniec świata". Xavier Dolan, Marion Cotillard i Léa Seydoux na festiwalu w Cannes [ZDJĘCIA]

Krzysztof Połaski
Wczoraj na festiwalu filmowym w Cannes został premierowo zaprezentowany nowy film Xaviera Dolana pt. "To tylko koniec świata". Gwiazdami produkcji są Marion Cotillard, Léa Seydoux, Nathalie Baye, Vincent Cassel oraz Gaspard Ulliel.

CZYTAJ TAKŻE:

Susan Sarandon chce wyreżyserować film porno! [WIDEO+ZDJĘCIA]
Cannes 2016. Adèle Haenel błyszczy na festiwalu i promuje nowy film braci Dardenne [ZDJĘCIA]
"Julieta". Dziewczyny Almodovara na festiwalu w Cannes [ZDJĘCIA]

"To tylko koniec świata" zbiera sprzeczne recenzje. Część krytyków jest zachwycona, a inni uważają najnowszy film Kanadyjczyka za nieporozumienie. Sam Dolan podczas konferencji prasowej przyznał, że to jest jego najlepszy film, ale tak powinno się uważać o każdym swoim nowym projekcie, gdyż inaczej praca filmowca nie miałaby sensu.

Tak o swoim nowym filmie mówi Xavier Dolan:

Wydaje mi się, że film w swoich tematach, postaciach, intymności i emocjonalności pokazuje, że pomimo niuansów, spraw, które definiują i dzielą często nasze kultury, uczucia naszych bliskich, braterstwo, a nawet brak zrozumienia dotykają nas na tak samo głęboko i sprawiają, że możemy się zgodzić, bez względu na pochodzenie, akcent, zamieszkanie.

Polska data premiery "To tylko koniec świata" nie jest znana.

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Największy koszmar Duygu spełnia się na jej oczach! Yagmur tryumfuje

Największy koszmar Duygu spełnia się na jej oczach! Yagmur tryumfuje

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn