"Top Model" 09.11.2015, odcinek 10. Odpadli Andre Whyte i Kamila Ibrom [ZDJĘCIA]

Krzysztof Połaski
fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
Kolejny odcinek Top Model to znowu ogromne wyzwania dla uczestników. W końcu sesja zdjęciowa pod wodą to nie jest prosta rzecz!

Na tym etapie w Top Model nie ma już miejsca dla najsłabszych. Sesja zdjęciowa pod wodą nie jest łatwa, o czym przekonały się Kamila oraz Karolina. Bardzo dobrze radził sobie Radek Pestka, zupełnie tak, jakby zostać do tego stworzony. Karolina Pisarek także miała problemy:
>jak mam nie oddychać nie przez nos?

18-latka nie poddała się i dokończyła zadanie. Opłaciło się - szef Electrolux zadecydował, że to właśnie ona wygrała i będzie brać udział w kampanii reklamowej pralek!

Kolejnym sprawdzianem dla uczestników był pokaz mody Roberta Kupisza. Szczęścia nie miał Radek, na którego nie pasowało żadne ubranie. Jedyne ubranie, jakie na niego pasowało należało do Kamili, która zgodziła się je oddać! To zadanie pokazało, że podczas pokazu trzeba zrobić wszystko, aby wyjść - nawet złamany obcas nie może być problemem! Czasem trzeba się ratować i to mocno, co pokazał Samuel.

Ostatnie zadanie, czyli goła sesja zdjęciowa - wykonywana przez Marcina Tyszkę - miała ujawnić, kto pojedzie na Fashion Week. Rozebrać się nie chciał Samuel, co nie zgadza się z jego światopoglądem. Rozebrać się nie chciała także Kamila - Tyszka wyraźnie nie był zadowolony z pracy z modelką.

Nim ogłoszono wynik, Robert Kupisz zadecydował, że swojej kampanii zaangażuje Andre i Karolinę Pisarek!

Z programem pożegnali się Andre Whyte i Kamila Ibrom!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

...wko
Szkoda, że odpadł Andre :(
A
Andzia
Wtf ?! Tylko nie Andrzej !
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn