Maria Tyszkiewicz, aktorka związana z Teatrem Buffo, gdzie gra główną rolę w "Romeo i Julii", będzie uczestniczką 6. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak sama przyznaje, jest fanką tego programu od pierwszej edycji.
Nie musiałam długo się zastanawiać. Przede wszystkim byłam fanką tego programu od pierwszej edycji. W każdej edycji brał udział jakiś mój znajomy, głównie z Teatru Buffo, dlatego wspierałam ich i oglądałam każdy odcinek.
CZYTAJ TAKŻE:
"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". UCZESTNICY 6. EDYCJI ZDRADZAJĄ, W KOGO NAJBARDZIEJ CHCĄ SIĘ WCIELIĆ [WIDEO+ZDJĘCIA]
"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". UCZESTNICY 6. EDYCJI ZAPRASZAJĄ NA SHOW! [WIDEO]
Maria Tyszkiewicz przyznała, że w programie wspiera ją Artur Chamski, który brał udział w 1. edycji show.
Namawiał mnie, żebym się otworzyła i jak najbardziej brała udział w tym programie.
Aktorka zdradziła nam także, czego najbardziej obawiała się przed "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zobaczcie, co nam powiedziała:
