Vienio był gościem 5. odcinka programu "Dwie na jednego". Raper, tekściarz, dziennikarz muzyczny i kucharz w jednej osobie opowiedział nam o swojej wymarzonej roli, gotowaniu i własnej restauracji.
Vienio gościł w programie "Dwie na jednego". Piotr Więcławski urodził się w 1977 roku i jest współzałożycielem legendarnej grupy hip-hopowej Molesta. Raper, tekściarz, producent muzyczny, dziennikarz muzyczny, aktor, kucharz - jednym słowem człowiek orkiestra.
W programie Vienio opowiedział genezę popularnego dziś "elo", zdradził czy nagrałby singiel z Zenkiem Martyniukiem i Michałem Szpakiem, a także wyznał, dlaczego nie je mięsa. Przyznał także, dlaczego nie chce otworzyć własnej restauracji mimo ogromnej pasji i talentu do gotowania.
Vienio ma na swoim koncie także kilka ról w filmach i serialach (obecnie możemy oglądać go w "Pierwszej miłości"), dlatego nie mogło zabraknąć pytania o jego marzenia związane z aktorstwem.