Wielkanoc u gwiazd „Rolnik szuka żony”. Małgosia Borysewicz święci pokarmy w domu, Asia i Kamil wystąpili w „Pytaniu na śniadanie”, Anna Bardowska z rodziną

Adriana Słowik
materiały prasowe TVP
Jak najpopularniejsi uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” spędzają tegoroczną Wielkanoc? Sprawdziliśmy to! U Małgosi Borysewicz z 4. edycji - jak co roku - święcenie pokarmów odbywa się w domu, Anna Bardowska pochwaliła się rodzinnym zdjęciem z koszyczkami, a Asia i Kamil w Wielką Sobotę wystąpili w „Pytaniu na śniadanie”.

Tak uczestnicy „Rolnik szuka żony” spędzają Wielkanoc

Wielkanoc to najważniejsze wydarzenie obchodzone w kościele katolickim. Chrześcijanie wspominają mękę i śmierć Jezusa Chrystusa. Czczą jego zmartwychwstanie. Święta wielkanocne to dla wielu osób najważniejszy moment w roku - czas nowego początku i nadziei. W Wielkanoc spotykamy się z bliskimi, składamy sobie życzenia i pielęgnujemy tradycje wielkanocne.

Postanowiliśmy sprawdzić, jak ten wyjątkowy czas spędzają ulubieńcy widzów, czyli uczestnicy „Rolnik szuka żony”.

Asia Wielgosz i Kamil Osypowicz z córeczką w „Pytaniu na śniadanie”

Para, której ślub już we wrześniu br., w Wielką Sobotę odwiedziła „Pytanie na śniadanie”. W programie Kamil z narzeczoną, oraz jej siostrą - Julią, opowiedzieli o tym, jak spędzają święta. W domu Asi żywy jest zwyczaj „Boże rany”, czyli smaganie domowników gałązkami.

U nas w Wielki Piątek są Boskie Rany, najstarsza w rodzinie wzięła z brzozy witkę, gałązki i po stopach - powiedziała Asia Wielgosz.

Para świąteczny czas wiąże też z zaproszeniami na ślub i wesele. -Jedziemy w Asi strony i chcemy już tak w 100% zaprosić na ten nasz wielki dzień, czyli nasz ślub i wesele - dodał Kamil.

Asia ma piątkę rodzeństwa. Przy jej wielkanocnym stole zasiada zazwyczaj ok. 16 osób. A co na stole? Gotowana babka, jajka!

Anna Bardowska z rodziną

Ania Bardowska z 2. edycji „Rolnik szuka żony” pochwaliła się uroczym kadrem na Instagramie.

Małgosia Borysewicz przy świątecznym stole

Jak co roku święcenie święconek w naszym domu. Aby nam nigdy nie zabrakło chleba i ciasta oczywiście tego Wam życzymy. Wesołego Alleluja - napisała Małgosia.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CqxEDvaq0va/[/instagram]

Więcej świątecznych kadrów od rolników i rolniczek znajdziesz w galerii!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Życzę wszystkim parom dużo szczęścia , ale tak naprawdę to nikogo aż tak bardzo oni nie interesują.Prywatność jest bardzo wazna , a Oni wszystko na pokaz.
A
Administrator
To jest wątek dotyczący artykułu Wielkanoc u gwiazd „Rolnik szuka żony”. Małgosia Borysewicz święci pokarmy w domu, Asia i Kamil wystąpili w „Pytaniu na śniadanie”, Anna Bardowska z rodziną
S
Stoped
Spadajcie z tymi rolnikami,patrzeć na to nie mogę.👎
W
Wielkanoc
Wszystko na pokaz i wszystko na sprzedaż żygac sie chce ile to towarzystwo można oglądać i słuchać o ich szczęściu .Każdy świętuje po swojemu a oni nie są żadnym wzorcem dla nas tylko reklam a i kasa to się dla tych zasranych wsioków liczy kasa kasa i kasa .
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn