W każdym sezonie stacje telewizyjne przygotowują krótkie klipy, promujące ich oferty programowe. W roztańczonym wiosennym spocie Grupy TVN i Discovery wystąpiły gwiazdy, które będą gościć na ekranach naszych telewizorów wiosną. Są to m.in. Kuba Wojewódzki, Anna Starmach, Michel Moran, Mateusz Gessler, Maja Ostaszewska, Maciej Stuhr, Hubert Urbański, Kinga Rusin, Magda Gessler oraz Magdalena Cielecka.
Wszystkie pojawiające się w spocie gwiazdy tańczą i śpiewają do piosenki "Czekam w TVN", której muzykę skomponował Czarny HIFI, a słowa napisał Łukasz Grzegorzek. Zapytaliśmy osoby związane z produkcjami TVN, jak powstawał klip promujący ofertę programową TVN na wiosnę 2019.
- W zamierzeniu reżysera tego spotu mieliśmy być bardzo poważni. To było dla mnie nie do przejścia. Wielokrotnie powtarzaliśmy moje ujęcia, ponieważ mi tak bardzo chciało się śmiać, że psułam reżyserowi wyobrażenie o tym, jak mam wyglądać w tym spocie - zdradza Kinga Rusin. Jak długo Magdalena Cielecka ćwiczyła swój taniec? Czy Mateusz Gessler będzie teraz występował na wielkich scenach? Sprawdź, co nam powiedzieli!
Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!
Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!
[facebook]https://facebook.com/telemagazynpl?tabs=;strona[/facebook]
