Zespół LemON wraca do Must Be The Music! [WIDEO]

Redakcja Telemagazyn
Igor Herbut (fot. Polsat)
Igor Herbut (fot. Polsat)
Na kilka dni przed premierą nowego albumu zespół LemON wystąpi na scenie " Tylko Muzyka. Must Be The Music ". Wiemy co zaśpiewa Igor Herbut!

Już w najbliższą niedzielę drugi półfinałowy odcinek "Must Be The Music". Na scenie zobaczymy dziewięcioro uczestników, którzy w muzycznym starciu zawalczą o dwa miejsca w wielkim finale.

Oprócz muzyków walczących o swoje miejsce na polskiej scenie muzycznej w "Must Be The Music" zagra także zwycięzca III edycji show - LemON. W niedzielnym odcinku Igor Herbut zaśpiewa dwa utwory - znany wszystkim "Napraw" oraz singiel "Scarlett", który promuje drugi krążek zespołu. Nowy album LemON ujrzy światło dzienne już 24 listopada! Czego możemy się po nim spodziewać?

CZYTAJ TAKŻE:
"MUST BE THE MUSIC" 9.11.2014. DO FINAŁU PRZESZLI PATSIN M SKI BLUE I MARIA MARKIEWICZ!
WSZYSTKIE KŁÓTNIE KORY I PIOTRA ROGUCKIEGO. TEGO NIE BYŁO W TELEWIZJI! [WIDEO]

  • Cała nowa płyta stanowi swojego rodzaju list, prywatne wyznanie - tłumaczy Igor Herbut. - Dlatego też okładka wygląda jak koperta, my jesteśmy na niej znaczkami... Myślę, że po przesłuchaniu całości wszystko stanie się jasne - mówi lider zespołu LemON.

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn