„AKACJOWA 38” ODCINEK 17. W ŚRODĘ, 1.02.2023, O GODZ. 18:45 w TVP2! - SPRAWDŹ
Celia rozpacza, bo nie może zajść w ciążę. Wypytuje służącą o uzdrowicielki, które znają sposoby na polepszenie płodności. Wszyscy się bawią na ulicy. Victor nie zwraca uwagi na Casildę. Dziewczyna liczyła, że z nim zatańczy. Dochodzi do strzelaniny. Anarchista zabija polityka na ulicy. Manuela jest przerażona, bo policja sprawdza dokumenty, a ona ich nie ma. Okazuje się, że anarchista to znajomy Trini z przeszłości. Żąda od niej pomocy, bo musi się ukryć. Ernesto zmusza Trini, żeby dała mu schronienie pod swoim dachem.
Na antenie TVP 2 z początkiem roku pojawiła się nowa produkcja - serial „Akacjowa 38”. Zastąpiła ona emitowany od marca ubiegłego roku serial „Zranione ptaki”, który pokochali polscy widzowie.
„AKACJOWA 38” - O CZYM JEST SERIAL?
Jest rok 1899. Justo - bogaty, zły i agresywny mąż, wraca nocą do domu i usiłuje zgwałcić żonę, Carmen, która jest w zaawansowanej ciąży. Ta, w odruchu samoobrony, uderza go twardym narzędziem w głowę i jest pewna, że go zabiła. Ucieka z domu wraz ze swoją matką, Teresą, zabierając Justo cenny zegarek, złoty łańcuszek, obrączkę i trochę pieniędzy. Wywożą ciało Justa i zagrzebują je płytko w lesie. W trakcie ucieczki Carmen rodzi dziewczynkę, którą nazywa Inocensją (Inocencia to po polsku Niewinność). Jej matka decyduje, że małą trzeba zostawić w przyklasztornym przytułku. Carmen przysięga sobie, że po nią wróci. Jadą pociągiem do miasta, gdzie przebywa brat Carmen, Pablo. Carmen krwawi i jest umierająca. Pablo sprowadza lekarza, Germana, który ratuje jej życie. Najwyraźniej lekarz zaczyna się też nią interesować jako mężczyzna. Pablo decyduje, że matka i siostra muszą zmienić imiona i odtąd przybierają imiona Guadalupe i Manuela.
„AKACJOWA 38” - OBSADA
W główną rolę Carmen (później Manueli) wciela się María Blanco. To 45-letnia dziś hiszpańska aktorka, która zajmuje się także śpiewem i tańcem. Obok niej widzowie zobaczą w produkcji między innymi Davida Muro w roli Servando Gallo oraz Sandrę Marchenę jako Rosinę Rubio.
W obsadzie telenoweli znajdą się również:
Inma Pérez-Quirós jako Fabiana
Juanma Navas jako Ramón Palacios
Jorge Pobes jako Liberto
Marc Parejo jako Felipe Álvarez-Hermoso
Amparo Fernández jako Susana de Séler
Marita Zafra jako Casilda Escolano
Rebeca Alemany jako Lolita
TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!
TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!
[facebook]https://www.facebook.com/Najpi%C4%99kniejsze-Tureckie-Seriale-1720493947996129/?tabs=;strona[/facebook]
Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl
