„Akacjowa 38” odcinek 554. Fabiana trafia do szpitala. Jej życie wisi na włosku! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Redakcja Telemagazyn
Wideo
od 7 lat
Czas na 554. odcinek serialu „Akacjowa 38”. Fabiana trafia do szpitala - jej życie wisi na włosku. Mauro jest pewien, że to sprawka Cayetany, ale Teresa nie chce o tym słyszeć. Felipe chce pogodzić się z Celią, ale finalnie robi jej świństwo. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 554. odcinku „Akacjowej 38”.

Spis treści

„Akacjowa 38” odcinek 554. w poniedziałek, 10.02.2025, o godz. 18:45 w TVP1

Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku serialu „Akacjowa 38”?

Streszczenie 554. odcinka serialu „Akacjowa 38”:

Fabiana trafia do szpitala po wypadnięciu z balkonu. Jej życie wisi na włosku. Mauro jest pewien, że to sprawka Cayetany, ale Teresa nie chce o tym słyszeć. Felipe chce pogodzić się z Celią i zaprasza ją na nocną przejażdżkę. Po wypadku Fabiany Servando obwołuje się koordynatorem służących. To dobry sposób na to, by rozkazywać i nic nie robić. Celia ignoruje propozycję Felipe, który ostentacyjnie zaprasza na przejażdżkę Huertas.

„Akacjowa 38” o czym jest serial?

Na antenie TVP 2 z początkiem roku 2023 zadebiutował serial „Akacjowa 38”. Produkcja zastąpiła serial „Zranione ptaki”, który pokochali polscy widzowie.

Jest rok 1899. Justo - bogaty, zły i agresywny mąż, wraca nocą do domu i usiłuje zgwałcić żonę, Carmen, która jest w zaawansowanej ciąży. Ta, w odruchu samoobrony, uderza go twardym narzędziem w głowę i jest pewna, że go zabiła. Ucieka z domu wraz ze swoją matką, Teresą, zabierając Justo cenny zegarek, złoty łańcuszek, obrączkę i trochę pieniędzy. Wywożą ciało Justa i zagrzebują je płytko w lesie. W trakcie ucieczki Carmen rodzi dziewczynkę, którą nazywa Inocensją (Inocencia to po polsku Niewinność). Jej matka decyduje, że małą trzeba zostawić w przyklasztornym przytułku. Carmen przysięga sobie, że po nią wróci. Jadą pociągiem do miasta, gdzie przebywa brat Carmen, Pablo. Carmen krwawi i jest umierająca. Pablo sprowadza lekarza, Germana, który ratuje jej życie. Najwyraźniej lekarz zaczyna się też nią interesować jako mężczyzna. Pablo decyduje, że matka i siostra muszą zmienić imiona i odtąd przybierają imiona Guadalupe i Manuela - brzmiał opis 1. sezonu.

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn