Aleksandra Adamska już dawno tak nie zachwyciła! Da się odsłonić sporo i zrobić to z klasą?

Redakcja Telemagazyn
Adamska już dawno tak nie zachwyciła! Da się odsłonić sporo i zrobić to z klasą?
Adamska już dawno tak nie zachwyciła! Da się odsłonić sporo i zrobić to z klasą?
W środę 26 marca odbył się event uznanej modowej marki, na który tłumnie przybyły znane osobistości polskiego show-biznesu. Pojawiła się m.in. aktorka Aleksandra Adamska, która wprost zachwyciła swoją odważną, acz wyjątkowo stylową kreacją. Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia!

Aleksandra Adamska zachwyciła śmiałą kreacją na salonach!

W środę 26 marca warszawskiej restauracji Bohema, przy ulicy Szwedzkiej, odbyło się wyjątkowe impreza marki modowej - Armani In The Spotlight. To pierwsza taka impreza marki w Polsce, na której nie zabrakło znanych twarzy ze świata show-biznesu i internetu.

Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Aleksandra Adamska, Anna Kaczmarczyk, Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, Dominika Wysocka, Magdalana Pieczonka, Wojciech Kucina, Agnieszka Dziekan, Helena Norowicz, Osi Ugonoh, Kinga Sawczuk, Matteo Brunetti, Joanna Ferdynus-Gołuszko, Patricija Anna Vavilova czy Anna Maria Olbrycht.

Tego wieczora niejedna gwiazda próbowała przykuć uwagę obecnych na evencie fotoreporterów. Bez wątpienia najlepiej się to udało Aleksandrze Adamskiej. Aktorka znana m.in. z seriali takich jak „Skazana” czy „Pati”, postawiła na czarną wieczorową suknię z odważnym dekoltem, podkreślającą jej nienaganną sylwetkę. Aż trudno oderwać od niej wzrok!

W galerii znajdziecie zdjęcia z imprezy Armani In The Spotlight. Zobaczcie, jak zaprezentowała się Aleksandra Adamska i pozostałe gwiazdy!

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl codziennie. Obserwuj TeleMagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych

Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn