Anna Popek przeciwna botoksowi!

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Przed kilkoma laty była bodaj pierwszą celebrytką, która przyznała się do stosowania botoksu. Od tej pory zmieniła zdanie.

CZYTAJ TAKŻE:
WIDZIWIE URATOWALI POPEK
POPEK I SZULIM ZOSTAJĄ, DOJDZIE TORBICKA

W rozmowie z Wp.tv Anna Popek przyznała, że przed laty powiedziała o stosowaniu botoksu, by "przekłuć balon hipokryzji": wszystkie panie były piękne z natury, a nie starzały się tylko dzięki prostym zabiegom typu kremy, ona mówiąc o botoksie, ujawniła prawdę... Teraz jednak przyznaje, że botoks ma swoje wady.

CZYTAJ TAKŻE:
POPEK W "M JAK MIŁOŚĆ"
"PYTANIE NA ŚNIADANIE" BEZ ANNY POPEK

  • Wszystkim kobietom wmawiano, że proste kremy i dużo snu wpływają na urodę, ale od tego czasu wszystko się zmieniło. Pojawiły się badania, które pokazują nie tylko korzystne działania botoksu. Nie stosuję od tego momentu. To było 3 czy 4 lata temu. Nie stosuję już takich upiększeń, bo może to być ryzykowne. Nie wiadomo, co się okaże za parę lat, a wtedy będzie za późno, żeby cokolwiek zrobić - przyznała Popek.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kiermasz Mikołajkowy w Kłecku

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 1

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze!
Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

A
Administrator
To jest wątek dotyczący artykułu Anna Popek przeciwna botoksowi!
m
mn
Gdyby jeszcze p.Popek zmieniła ten przesłodzony sposób mówienia.
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn