Karol Gawryś

Karol Gawryś

Redaktor OnlineTelemagazynWarszawa

59 materiałów

Z Polską Press Grupą jestem związany od marca 2022 roku. Na co dzień publikuję na łamach serwisu Telemagazyn.pl.

Specjalizuję się w newsach ze świata show-biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem wszelkich informacji związanych z najpopularniajszymi formatami telewizyjnymi w naszym kraju. "Rolnik szuka żony", "Sanatorum miłości", czy "Chłopaki do wzięcia" nie mają przede mną żadnych tajemnic. 

To właśnie dzięki moim publikacjom telewidzowie mogli się dowiedzieć m.in.:

 

Jak trafiłem do redakcji Telemagazynu?

Przed zatrudnieniem w Telemagazynie, zbierałem doświadczenie w największych grupach mediowych w naszym kraju. Po drodze zaliczyłem blisko 7-letni epizod w międzynarodowej korporacji, gdzie byłem odpowiedzialny za zarządzenie wszelkiej maści publikacjami i periodykami branżowymi. 

Z dziennikarstwem związany jestem praktycznie od 2012 roku - czyli od rozpoczęcia studiów na wydziale dziennikarstwa i komunikacji społecznej. 

 

O mnie

Prywatnie jestem wielkim pasjonatem sportu - ze szczególnym uwzględnieniem angielskiej Premier League i najbardziej utytułowanej drużyny, która kiedykolwiek uczestniczyła w tych rozgrywkach. 

Ponadto jestem fanem wszelkiej maści filmów z poprzedniego wieku, lubuję się w mocnych gitarowych brzmieniach, ostrym jedzeniu oraz dobrej whisky. 

Rozwiń opis

ONLYBIO Kalendarz Adwentowy 12 elementów

Poprzednia najniższa cena: 49,99 zł49,99 zł119,99 zł
Sprawdź ofertę
Dodaj ogłoszenie