Michał Skuza

Michał Skuza

Redaktor onlineTelemagazynWarszawa

1 materiał

Tworzenie tekstu i kreowanie treści to moja pasja. Jestem autorem książki "Helvete: Wrota Piekieł" i w wolnych chwilach chętnie zatracam się we własnych wątkach i głęboko rozbudowanych profilach moich bohaterów. Na co dzień jednak publikuję na łamach serwisu telemagazyn.pl. Śledzenie tego co jest na topie i przeobrażanie tych informacji w atrakcyjną formę daje mi ogromną satysfakcję.

Tematyka, którą się zajmuję to seriale polskie. Nasze rodzime produkcje nie odbiegają złożonością od programów zza oceanu i z ogromną radością obserwuję jak moje artykuły budzą zainteresowanie i wzbudzają dyskusje. Oto niektóre z nich:

 

Bardzo lubię przypominać czytelnikom seriale, o których mogli już zapomnieć. W programach z poprzedniej epoki kryje się dużo historii i ciekawostek, które potrafią do dziś pobudzać wyobraźnię. 

Zaczerpnąłem wiedzy z wielu dziedzin, od projektowania ubioru i charakteryzacji po grafikę komputerową. Uważam, że wzbogaca to moją pracę, bo zwracam uwagę nie tylko na treść, ale również format i estetykę moich artykułów. 

Z Polską Press Grupą jestem związany od 2022 roku.

 

Rozwiń opis

Dodaj ogłoszenie