"Barwy szczęścia" odcinek 2030. już we wtorek, 26.03.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv
Wkrótce Gawron (Sebastian Stankiewicz) będzie miał wielką szansę na rozwój swojej kariery! Dzięki Hubertowi (Marek Molak), Ricardo ma wyjechać do Stanów, gdzie Polonia uwielbia jego utwory. By dobrze prezentować się na scenie, Rysiek przejdzie na drakońską dietę.
W 2030. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Gawron wpadnie w panikę przed swoim pierwszym wielkim koncertem. Nie będzie umiał poradzić sobie ze stresem i kilkanaście minut przed występem nagle zniknie! Hubert i Żabcia (Hanna Klepacka) szybko go jednak znajdą. Okaże się, że postanowił "zajeść" stres i w tym celu wymknął się do garderoby. Nie będzie jednak chciał wyjść na scenę i postanowi zrezygnować z występu. - Nie wyjdę na scenę! Nie ma mowy! - wykrzyczy.
Na szczęście Hubert przekona go, że jeśli nie wystąpi, to może pożegnać się z karierą. W końcu Ricardo postanowi zaśpiewać i odniesie sukces! Publiczność przyjmie jego występ bardzo entuzjastycznie. To pozwoli mu w końcu uwierzyć w siebie.
