"Barwy szczęścia" odcinek 2125. w środę, 30.10.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv
Znajomość Malwiny (Joanna Gleń) i Adama (Maciej Kwaśny) zaczęła się niewinnie, lecz bardzo szybko przerodziła się w gorący romans! Kochankowie nie mogą liczyć na zrozumienie ze strony bliskich, ale i tak dają się ponieść uczuciu!
W 2125. odcinku serialu "Barwy szczęścia" zakochani spotkają się na potajemne spotkanie w parku. Na ich nieszczęście będzie tamtędy przechodził Kacper (Jakub Szlachetka), który zobaczy jak jego matka całuje się z ojcem zmarłej Mii (Maria Ruddick). Będzie wściekły! Przy pierwszej okazji powie jej, co o tym myśli. - Jesteś żałosna. Jabłońska cierpi po stracie córki, a ty kradniesz jej męża - wygarnie matce prosto w twarz.
Malwina będzie zdruzgotana słowami syna. Wyrzuty sumienia będą nie do zniesienia. Gdy jakiś czas później ponownie spotka się z Adamem, będzie gotowa natychmiast przerwać romans. - Kacper nas dzisiaj widział. I ma rację... Jestem żałosna. Ja tak dłużej nie mogę. Oszukujemy twoją żonę... - zacznie mówić Brodzińska, lecz kochanek przerwie jej wywód namiętnym pocałunkiem. -Kocham tylko ciebie! - zapewni Malwinę.
Czy Malwina zdecyduje się kontynuować romans? Czy Adam rozwiedzie się z żoną? Co zrobi Kacper? Odpowiedzi na te pytania będziemy szukać w nowych odcinkach "Barw szczęścia"!
