"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020. Aneta da kosza Mikołajowi! "Interesują mnie mężczyźni a nie chłopcy" [CO SIĘ WYDARZY]

Redakcja Telemagazyn
W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Aneta otwarcie powie Mikołajowi, że nie chce z nim być. Jaka będzie jego reakcja? Sprawdź, co już wiemy!

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Mikołaj (Kacper Młynarkiewicz), jeden z pacjentów Anety (Zofia Zborowska), zakochał się w niej i chciałby się z nią związać. Niestety, jednocześnie zamarzyła mu się kariera... striptizera, co niezbyt spodobało się dentystce. Czy mają jeszcze jakieś szanse?

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" mężczyzna nie będzie jednak przestawał się starać. W końcu jego zaloty tak zmęczą Anetę, że ta otwarcie przyzna, że interesują ją prawdziwi mężczyźni, a nie duzi chłopcy. Mikołaj poczuje się dotknięty tymi słowami, jednak wciąż będzie miał nadzieję na sukces.

Ostatecznie Aneta da mu jednak kosza i przekaże mu swoją ostatnią radę - ma raz na zawsze o niej zapomnieć. Czy po takiej deklaracji Mikołaj w końcu da za wygraną i zacznie szukać nowej miłości?

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn