"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020. Brat Józka powróci! Jonasz znowu namiesza? [CO SIĘ WYDARZY]

Redakcja Telemagazyn
W powakacyjnych odcinkach "Barw szczęścia" powróci brat Józka, Jonasz. Czy Sałatka znowu namiesza? Sprawdź, co już wiadomo!

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Jakiś czas temu w mieszkaniu Józka (Patryk Pniewski) pojawił się jego brat, Jonasz (Bartosz Włodarczyk). Młodszy Sałatka nie chciał jedynie odwiedzić brata, ale pożyczyć od niego pieniądze. Po odmowie, bracia bardzo się pokłócili!

Co gorsza, niedługo później Julita (Katarzyna Sawczuk) zaginęła, więc Józek od razu zaczął podejrzewać o to Jonasza, co wcale nie polepszyło ich stosunków. Jednak w powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Jonasz znowu pojawi się w życiu brata! Józek, który wyjechał do Niemiec, wróci do Warszawy, a tam spotka się z bratem.

Dlaczego Józek wróci do Polski? Co ma z tym wspólnego Jonasz? Znowu namiesza? Przekonamy się w nowych odcinkach "Barw szczęścia"!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn