"Big Brother 2". Tomasz Karolak wejdzie do Domu Wielkiego Brata? Będzie śpiewał dla mieszkańców?

Kamila Glińska
fot. Sylwia Dąbrowa
fot. Sylwia Dąbrowa
Tomasz Karolak wejdzie do Domu Wielkiego Brata? To bardzo możliwe! Jak podają media, aktor już wkrótce pojawi się w programie "Big Brother"! Jaka będzie jego rola? Czy będzie śpiewał dla mieszkańców?

Tomasz Karolak w "Big Brother"

Kolejny gość w Domu Wielkiego Brata! Niedawno mieszkańców odwiedziła Magda Gessler, która narobiła sporo zamieszania. Restauratorka przeprowadziła "kuchenną rewolucję". Poradziła także panom, co robić, aby rozładować napięcie seksualnego. Stwierdziła, że powinni "wyżyć się w kuchni".

Po Magdzie Gessler, kolejnym gościem będzie prawdopodobnie Tomasz Karolak. Jak podaje pudelek.pl, uczestnicy "Big Brothera" będą mieli okazję poznać bliżej aktora reaktywowanego serialu "39 i pół" oraz posłuchać, jak śpiewa. Karolak ma zawitać w Domu Wielkiego Brata w niedzielę, 6 października.

OGLĄDAJ co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na Player.pl!

OGLĄDAJ co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na Player.pl!

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn