Ci bardzo męscy panowie potrafią budować i wyrażać silne emocje, co udowodnią we wspólnie wykonanej soft rockowej balladzie Bryana Adamsa „(Everything I Do) I Do It for You”.
Karol Dziedzic swoją przygodę z The Voice od Poland zaczął od mocnego uderzenia. Swoim wykonaniem „I Don’t Want to Talk About it” zachwycił wszystkich Trenerów oraz publiczność, która oszalała na jego punkcie. W życiu wokalisty przez długi czas na pierwszym miejscu był sport. Wielokrotnie stawał na podium w zawodach regionalnych i wojewódzkich w kajakarstwie wyczynowym. Na swoim koncie ma również 1. miejsce w rywalizacji międzynarodowej w Cottbus. Ostatecznie Karolowi nie udało pogodzić się dwóch pasji. Dziś śpiewa zawodowo, jednak w wolnych chwilach wciąż pływa na kajakach górskich.
CZYTAJ TAKŻE:
"THE VOICE OF POLAND" BITWY 18.10.2014. KTO PRZESZEDŁ DO KOLEJNEGO ETAPU? [WIDEO]
"THE VOICE OF POLAND" BITWY 11.10.2014. KTO PRZESZEDŁ DO KOLEJNEGO ETAPU? [WIDEO]
Przemek Radziszewski to wokalista z bogatą przeszłością muzyczną. Momentem zwrotnym w jego karierze był udział w koncercie, którego gwiazdą był Andrea Bocelli. Przemek przyznaje, że właśnie ten wielki artysta pomógł mu odnaleźć swoja drogę wokalną. Od tamtej pory jego dusza śpiewa ballady, a serce operę. I chociaż to trudne, stara się w swoich występach łączyć klasykę i pop. Obecnie Przemek realizuje swoje solowe projekty, współpracuje między innymi z poznańską orkiestrą symfoniczną "Le quattro stradioni" oraz z legendarną grupą muzyczną „Happy End”. Co ciekawe, Przemek ma wiele wspólnego z wojskiem - swego czasu był żołnierzem zawodowym.
Jak zakończy się Bitwa pomiędzy Karolem Dziedzicem, który swoją karierę wokalną rozpoczął w 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej a Przemkiem Radziszewskim, wszechstronnym wokalistą, obecnie muzykoterapeutą w Domu Pomocy Społecznej? Dowiemy się w najbliższą sobotę o godzinie 20.05.
