Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy i co też w jednym z wywiadów potwierdziła Katarzyna Warnke, wszystko wskazuje na to, że "Botoks" obok wersji kinowej doczeka się swojego serialowego rozszerzenia, które będzie można obejrzeć na platformie ShowMax.
Na tę chwilę jednak nie wiemy, czy będzie to tradycyjny serial, czy jednak klienci ShowMaksa otrzymają możliwość obejrzenia scen, które nie trafiły do filmu i które w jakiś sposób rozwijają wątki bohaterów "Botoksu".
"Botoks" ma opowiadać o polskiej służbie zdrowia. W obsadzie filmu znaleźli się Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Agnieszka Dygant, Olga Bołądź, Sebastian Fabijański, Grażyna Szapołowska, Janusz Chabior, Marieta Żukowska oraz Katarzyna Warnke.
Przypomnijmy, że Patryk Vega współpracuje z ShowMaksem od początku istnienia platformy w Polsce. Reżyser zrealizował dla ShowMax krótkometrażowy film pt. "Czerwony punkt", w którym główną rolę zagrał Ewan McGregor.
"BOTOKS" DO KIN TRAFI 29 WRZEŚNIA
