"BrzydUla 2". Niespodziewany zwrot akcji w nowych odcinkach! Tego nikt się nie spodziewał

player/Co za tydzień
player/Co za tydzień
Znamy już trochę więcej szczegółów na temat nowych odcinków serialu "BrzydUla"! Okazuje się, że twórcy przygotowali dla fanów niezły zwrot akcji, którego nikt się nie spodziewał! Co czeka Ulę i Marka? Sprawdź!

"BrzydUla 2" po wakacjach 2021 od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

program tv

Fani serialu "BrzydUla" nie mogą doczekać się nowych odcinków, by dowiedzieć się, czy Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) będą wreszcie razem. Teraz znamy więcej szczegółów dotyczących nowego sezonu!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Ekipa programu "Co za tydzień" gościła na planie "BrzydUli", dzięki czemu mogliśmy zobaczyć, jak kręcone są nowe odcinki. Mogliśmy obejrzeć scenę, która zdecydowanie sugeruje, że... Ula i Marek wrócą do siebie! Widzimy ich w widzie, gdzie patrzą na siebie z miłością i szepczą czułe słówka. Jednak, gdy do windy wsiada Violetta (Małgorzata Socha) i pyta Dobrzańskich, czy znów są razem, oni zaprzeczą!

Wygląda więc na to, że Ula i Marek będą razem, ale będą to przed wszystkimi ukrywać. To zdają się potwierdzać słowa Filipa Bobka w rozmowie z Oliwierem Janiakiem:

Będzie mocniejszy zwrot akcji niż moja wyobraźnia podejrzewała (...). Dużo się zmieni na pewno między Ulką a Markiem, to bez wątpienia. Jest zaskakująco. Ja naprawdę się nie spodziewałem, że to pójdzie w tą stronę - mi się to podoba, ja lubię takie nietuzinkowe rozwiązania. Na pewno robią dużo ciekawych rzeczy i okłamują wszystkich dookoła.

Czy Dobrzańscy rzeczywiście będą ukrywać swoje uczucia? Dlaczego? Tego dowiemy się wkrótce!

Źródło: UWAGA! TVN/x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 7

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

K
Krycha
Będą okłamywać wszystkich??! Nie wiem czy się z tego cieszyć czy smucić. Szkoda Uli z pierwszej serii,była szczera i prawdomówna i tymi cechu zdobyła Marka. "Gdzie ta Ula" jak sama stwierdziła,w jednym z odc 2 części Brzyduli.
F
Fan
Nie chcę kolejnych nieporozumień między nimi. Za długo już to trwa.Czekamy na szczęśliwą rodzinkę Dobrzańskich. Czy dzieci, które już tyle przeszły,też nie będą wiedziały, że rodzice się pogodzili???
D
Danka
Niestety p.Julia Kamińska poczuła się główną scenarzystka i odleciala.!!! Poniosła ja młodzieńcza fantazja - bez sensu. Szkoda że coraz mniej Uli w serialu a coraz więcej Julii K. Promocja wlasna?
G
GOŚĆ
Strasznie żałuję,że nie trafiliśmy w Brzyduli2 na ich szczęśliwszy okres życia,kiedy rodziły się dzieci,kiedy byli szczęśliwi. Ta zahukana Ula,Marek jak z żurnala i ta niespodziewana i jakże zaskakująca zdrada w wykonaniu Uli bardzo mnie zaskoczyła. Chyba czekałam na inny rozwój akcji,mając w pamięci tą ich piękną i nietuzinkową miłość.
E
Ela
Niestety za dużo niepotrzebnych wątków. Slabiutko w porównaniu z 1wsza częścią. Nierealne i byłejakie. Ale postaram się oglądać.
K
Krycha
Niby dlaczego mają ukrywać swoje uczucia???, Czekamy na rodzinkę Dobrzańskich,na ich wreszcie normalne relacje. Oby tylko nie przekombinowali.
A
Anusia
Te sensacyjne wiesci nie zmienia mojego zdania, ze sequel Brzyduli jest jak dotad nieudanym produktem!
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn