"Cena miłości" odcinek 12. Jasemin i Sawasz znów się spotykają! Co będzie z ich dzieckiem? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Redakcja Telemagazyn
Jasemin wraca do pracy i na spotkaniu służbowym wpada na Sawasza! Sprawdź, co wydarzy się w 12. odcinku "Ceny miłości".

"Cena miłości" odcinek 12. - TVP2, czwartek, 30 marca 2017, godz. 17:05

"Cena miłości" odcinek 12. - TVP2, czwartek, 30 marca 2017, godz. 17:05

Jasemin (Nurgül Yeşilçay) urodziła synka, który jest efektem jednej nocy spędzonej z Sawaszem (Murat Yıldırım). Para więcej się nie spotkała, a mężczyzna nawet nie wie, że został ojcem. Po porodzie Jasemin cierpiała na depresję i chciała pozbyć się dziecka. Sumienie jednak wygrało i kobieta odzyskała synka.

Sevgi (Nazan Kesal) udało się namówić Jasemin na powrót do pracy. Agencja znów zaczyna doskonale prosperować.

W 12. odcinku serialu "Cena miłości" Jasemin i reszta zespołu jedzie na spotkanie z kolejnym klientem. Okazuje się, że jest to firma Sawasza! Kochankowie są zszokowani na swój widok, ale samo spotkanie przebiega pomyślnie. Po powrocie do agencji, Jasemin odmawia współpracy z agencją Sawasza. Czy kochankowie spotkają się jeszcze?

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Komentarze 10

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

...x
W Cenie miłości są gorsi aktorzy I BRZYDSI????! niż w Tylko z tobą?! KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ!!!!!! Amine Gulse ma tylko ładne oczy, usta za duże i sine, a Tolgahan z kolei wygląda z bliskim rozstawem , jak lisek. aktorstwo w Cenie miłości, to klasa sama w sobie. Jest to serial, który ma świetnie napisany scenariusz i o bzdetach nie opowiada, tylko o zderzeniu się myślenia prawie europejskiego z obyczajami klanowymi, mówi o tym jak w klanie traktuje się kobiety. A moda? No kurczę, jak film jest z 2011 roku to ona musi być inna, chyba jasne. Ten film jest nudny dla dzieciaków . MENORINO - MASZ RACJĘ, DZIEŃ BEZ CENY MIŁOŚCI, TO DZIEŃ STRACONY :)
l
ludzik
Dziwny ten film ,Tylko z tobą był lepszy ,postać Yta i Nur fajnie czasami z humorem ,można było nawet nauczyć się od tych postaci podejścia ,dobrego podejścia do życia
G
Gość
W "Tylko z Toba" byli ładniejsi aktorzy, ubrani na czasie to tez lepiej sie oglądało ... Ale ten film ma ciekawy wątek, ktory mimo mało atrakcyjnych aktorów tez wciąga
m
menorina
dzień bez odcinka serialu, to dzień stracony.
K
Klucha
Super jest!!
a
anka
Fajny serial.
f
fanka
Mam propozycje nie oglądajcie.
A
Ajs
super serial
Q
Qba
tak tak - "Tylko z Tobą" był lepszy, bo podłości było z nim więcej....
A
Aass
Ten serial jest nudny Tylko z Tobą był lepszy oglądało się zaciekawieniem to już nie jest to nie oglądam
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Wymyśliła podły sposób, by zniewolić Alego! Aynur też posuwa się do perfidii

Wymyśliła podły sposób, by zniewolić Alego! Aynur też posuwa się do perfidii

Hakan odchodzi, Feyyaz się droczy, a Alper ma kłopot. Wszystko się wyda?

Hakan odchodzi, Feyyaz się droczy, a Alper ma kłopot. Wszystko się wyda?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn