Agustin Egurrola o swoim transferze do TVP
Obecnie trwająca, trzecia edycja programu "Dance Dance Dance" rozpoczęła się znacznymi zmianami przy stole jurorów. W trzeciej edycji nie pojawia się już między innymi Anna Mucha, do jury dołączył z kolei Agustin Egurrola. I to właśnie przejście tego ostatniego do programu TVP wzbudziło falę krytyki zarówno ze strony części telewidzów, jak i niektórych celebrytów. Niedawno w rozmowie z "Party" wypowiedział się na ten temat główny zainteresowany.
Choreograf podkreślił, że jego pojawienie się w roli jurora w programie "Dance Dance Dance" nie było tak nagłe, jak mogłoby się wydawać, ponieważ od lat pracuje przy powstawaniu tej produkcji.
– W "Dance Dance Dance" jestem głównym choreografem od pierwszej edycji. Zawsze chcę być tam, gdzie dzieje się coś ciekawego związanego z tańcem. Teraz zasiadam również w jury i myślę, że moje oceny wniosły trochę emocji – przyznał Agustin Egurrola.
– Różnica między "Dance Dance Dance", a innymi programami, w których brałem udział, polega na tym, że tutaj przyznajemy punkty i to one budzą emocje. Styl moich wypowiedzi się nie zmienił – dodał choreograf. Wspomniał również o tym, że program "You Can Dance" wciąż darzy ogromnym sentymentem.
Co myślicie o tym tłumaczeniu?
