Blanka odpadła z „Tańca z gwiazdami”, a w Internecie burza! Zgubiła ją pewność siebie? A była faworytką do Kryształowej Kuli!

Redakcja Telemagazyn
Była faworytką do finału!
Była faworytką do finału! AKPA
Odpadnięcie Blanki Stajkow tuż przed półfinałem „Tańca z gwiazdami” to prawdziwa sensacja! Celebrytka i jej partner, Mieszko Masłowski byli faworytami widzów i jurorów do Kryształowej Kuli! Co się wydarzyło, że tak słabo wypadli? Fani pary nie mają wątpliwości i wskazują powód.

Spis treści

Faworytka odpadła z „Tańca z gwiazdami"!

Blanka Stajkow i Mieszko Masłowski szli przez kolejne odcinki „Tańca z gwiazdami” jak burza! Prawie co tydzień zgarniali komplet punktów oraz pochwały jurorów. Byli także ulubieńcami widzów i jedną z trzech par, które typowano do zwycięstwa w 16. edycji programu! Co się wydarzyło i dlaczego odpadli tuż przed półfinałem?

W ósmym odcinku „Tańca z gwiazdami” Blanka i Mieszko zaprezentowali dwie choreografie: do poloneza i salsy. Niestety ich występy nie zdobyły uznania jurorów. To jest twój najgorszy taniec, płakać mi się chce - skomentowała Iwona Pavlović.

Czy naprawdę aż tak źle wypadli? Wielu widzów nie zgadza się z opinią jurorów. Fani tej pary są wręcz w szoku i wskazują, że Tomasz Wolny oraz Daria Syta wypadli dużo gorzej i to oni powinni odpaść:

Jestem w szoku no Wolny bardzo kiepsko tańczy a u Ady to nie widzę tego progresu jak jurorzy.

No nie przepadam za nią, ale bez przesady, tanecznie była o niebo lepsza! Mega niesprawiedliwość...

Ogromne zaskoczenie, szczerze totalnie się nie spodziewałam. Ona chyba też nie.

Blanka nie angażowała się w przygotowania i występy?

Jest jednak wiele osób, które zgadzają się z ostatecznym wynikiem, a wręcz wskazują, co zgubiło Blankę:

Dla mnie za bardzo zarozumiała i to ją zgubiło.

Była moim pewniakiem do finału przy pierwszych odcinkach, ale potem jakby przestała się starać. Wypadała miernie na tle swoich koleżanek, Marysi i Ady, które z odc na odc robią piękne i kolosalne postępy. Jury celnie ją dziś wypunktowało! Blanka już z natury ma świadomość swojego ciała, kondycję i pięknie się prezentuje, dlatego upatrywałem ją w kategorii czarnego konia. Ale już od kilku odcinków widać, że większość tańca chce właśnie zapełnić swoją młodością i uśmiechem, a nie właściwą techniką i to ją zgubiło...

Kultura i rozrywka

Dalszy ciąg artykułu pod wideo ↓
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Moim zdaniem sprawiedliwie odpadła Już maturzyści dużo lepiej tańczą!

Mnie się wydaje, że społeczeństwu zaczęła przeszkadzać zbytnia pewność siebie Blanki, która od kilku odcinków nie szła już w parze z zaangażowaniem.

Blanka zamiast ćwiczyć do programu poleciała do Nowego Jorku. No to widzowie wywalili ją z programu. A miała szansę wygrać TzG.

Odpadła, bo olała temat i widzom się to nie spodobało. Plany zawodowe oki, ale jak widać nie dało się tego połączyć z udziałem w programie.

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl codziennie. Obserwuj TeleMagazyn.pl

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Polak leci w kosmos. Gdzie na żywo oglądać start lotu Uznańskiego-Wiśniewskiego?

GORĄCY TEMAT
Polak leci w kosmos. Gdzie na żywo oglądać start lotu Uznańskiego-Wiśniewskiego?

Majka Jeżowska: „Ja w taką Polskę wierzę”! Jak wspomina pracę z Malikiem Montaną?

ROZMOWA
Majka Jeżowska: „Ja w taką Polskę wierzę”! Jak wspomina pracę z Malikiem Montaną?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn