Siódmy odcinek "Tańca z gwiazdami" rozpoczął się od oświadczenia Anny Cieślak, która potwierdziła kontuzję swojej stopy i podziękowała za udział w programie. Aktorka nie ukrywała swojego wzruszenia, dziękując wszystkim, którzy ją wspierali i dodała, że to nie jest po prostu program rozrywkowy. Miejsce Annny Cieślak i Rafała Maseraka zajęła para, która odpadła w ubiegłym tygodniu, czyli Ewelina Lisowska i Tomasz Barański.
Cleo oraz Jan Kliment zaprezentowali się w walcu wiedeńskim. Cleo postanowiła nie tylko tańczyć, ale także zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Andrzej Grabowski tak skomentował tak występ: szkoda, że nie zatańczyliście całego walca wiedeńskiego. Para zdobyła 37 punktów.
Kolejną parą, która pojawiła się na parkiecie to Ewelina Lisowska i Tomasz Barański. Malitowski szybko skomentował sambę w ich wykonaniu - To się nazywa powrót w wielkim stylu!__Ewelinko, twój taniec w tym programie, to jest miód na moje serce - dodała Iwona Pavlović. Para zgromadziła 40 punktów, same dziesiątki! To się nazywa powrót!
Patryk Pniewski i Walerija Żurawlewa na parkiecie zaprezentowali quickstepa. Malitowski nie był zadowolony z tańca - polemizowałbym, czy to był quickstep. Za dużo gry aktorskiej, za mało tańca - dodała Pavlović. Para zdobyła 33 punkty.
Małgorzata Pieńkowska i Stefano Terrazzino wybrali tango. Iwona Pavlović skomentowała: Dzisiaj stanęłaś na wysokości zadania! Pokazałaś, jak powinien wyglądać taniec dojrzałej kobiety. Para zdobyła 38 punktów.
Łukasz Kadziewicz oraz Agnieszka Kaczorowska na parkiecie zaprezentowali się w walcu wiedeńskim. To było jak jako po wiedeński, trochę rozciągnięte, się nie klei, ale mimo wszystko mi to smakuje - skomentował Michał Malitowski. Piękny, rzetelny taniec! - skontrowała zdenerwowana Iwona Pavlović. Para zgromadziła 36 punktów.
Najwięcej punktów od jurorów oraz głosów od widzów po pierwszym etapie najwięcej zdobyła para Ewelina Lisowska i Tomasz Barański, dzięki czemu otrzymali immunitet i od razu przeszli do kolejnego odcinka!
Drugi etap rozpoczął się od tańca Cleo i Jana. Było bardzo pięknie, bardzo - krótko skomentował Andrzej Grabowski. Para zdobyła dodatkowe 37 punktów.
Patryk Pniewski i Walerija Żurawlewa zaprezentowali na parkiecie taniec współczesny. W tej edycji nie ma gniotów, a Ty Patryk z odcinka na odcinek tańczysz coraz lepiej - powiedziała Pavlović. Punktacja pary to 37 punktów.
Jako kolejni wystąpili Stefano Terrazzino i Małgorzata Pieńkowska. Tak cha-chę w ich wykonaniu tak skomentował Andrzej Grabowski - bardzo mi się to podobało! Para zdobyła 35 punktów.
Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz na kolejny taniec wybrali rumbę. Po prostu pięknie, pięknie! Wow! - prawie krzyczał Michał Malitowski. Zachwycone jury przyznało parze 40 punktów! Rozbili bank samymi dziesiątkami!
Z programem "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" pożegnali się Patryk Pniewski i Walerija Żurawlewa.
