Danuta Stenka poprowadzi "Zabójcze zauroczenie"

Redakcja Telemagazyn
Danuta Stenka gospodynią programu "Zabójcze zauroczenie" (fot. materiały prasowe)
Danuta Stenka gospodynią programu "Zabójcze zauroczenie" (fot. materiały prasowe)
Miłość inspiruje. Wydobywa z nas to, co najlepsze lub to… co najgorsze. Przekonamy się o tym w programie „Zabójcze zauroczenie”. Historie nieszczęśliwych miłości i zbrodni popełnianych w afekcie przedstawi Danuta Stenka. Premiera już 11 lutego o godzinie 22.00 na kanale ID.

„Zabójcze zauroczenie” z udziałem Danuty Stenki, jako prowadzącej to specjalna propozycja na Walentynki, przedstawiająca historie osób, które zabiły z miłości. Okazuje się, że wystarczy podejrzenie zdrady, lekkie ukłucie zazdrości czy wizja rozstania z ukochanym, by wyzwolić w nas najgorsze. Pozorny spokój i opanowanie przeradzają się wtedy w niebezpieczną paranoję. Danuta Stenka ujawni jak skrywane pod fasadą zdawkowych uprzejmości i wymuszonych uśmiechów emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem, popychając nas do czynów, których później żałujemy. Podejmie również próbę analizy przypadków morderstw, które wstrząsnęły światem.

Niejednokrotnie wcielałam się w role targanych silnymi emocjami kobiet – grałam rozwódkę, beznadziejną romantyczkę i nieszczęśliwie zakochaną. Jednak przypadki, o których opowiadam w programie są z życia wzięte. Są to prawdziwe ofiary i tragedie, których przejmujące historie postaram się przybliżyć widzom – mówi Danuta Stenka.

Zobacz, do czego zdolni są ludzie, gdy ich uczucie nie zostaje odwzajemnione.

„Zabójcze zauroczenie” już od 11 lutego na kanale ID.

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Największy koszmar Duygu spełnia się na jej oczach! Yagmur tryumfuje

Największy koszmar Duygu spełnia się na jej oczach! Yagmur tryumfuje

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn