Mama Krzysztofa Rutkowskiego nie żyje
Urszula Rutkowska zmarła w niedzielę, 22 września 2019 r. Miała 83 lata. Smutną informację przekazał syn, Krzysztof Rutkowski, który zamieścił w mediach społecznościowych nagłówek z serwisu Patriot24.net. Okazuje się, że mama Rutkowskiego nie zdążyła przyjąć medalu przyznanego jej przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.
Pogrzeb Urszuli Rutkowskiej odbędzie się na cmentarzu w Niepokalanowie-Teresinie, gdzie przez lata pracowała w miejscowym Urzędzie Stanu Cywilnego, pełniąc funkcję kierowniczki. Data uroczystości nie została jeszcze podana. Krzysztof Rutkowski i jego żona, Maja, w sobotę wzięli udział w udzieleniu kobiecie Sakramentu Ostatniego Namaszczenia. W sieci Rutkowski napisał:
Była z Nami przez całe życie, zawsze pogodna i dbająca o wszystkich dookoła, życzliwa. Z ogromnym żalem po stracie Uli, ale widocznie potrzebowali Jej gdzie indziej ????
Także Maja Rutkowski postanowiła pożegnać teściową, pisząc:
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... Pozostaną po nich buty i telefon głuchy... Zawsze będziemy Ciebie kochać.
Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
