"Elif" odcinek 665. w środę, 12.02.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv
Po tym, jak Selim (Emre Kıvılcım) zemdlał w towarzystwie rodziny, wszyscy już wiedzą, co mu dolega. Leyla (Nigar Sen) chciała popełnić samobójstwo, gdy dowiedziała się, że Melek (Selin Sezgin) została w mieście. Trafiła do szpitala.
W 665. odcinku serialu "Elif" Aliye (Aysun Güven) nie chce, żeby Selim chodził do pracy. Syn tłumaczy jej jednak, że musi próbować żyć normalnie. Yusuf (Umut Özkan) i Zeynep (Gülçin Tunçok) konsultują przypadek Selima u innego onkologa. Okazuje się, że jest szansa na leczenie w USA.
Domownicy odzyskują nadzieję. Informują o wszystkim Selima, organizując posiłek w plenerze. Z powodu wysokich kosztów leczenia, Selim nie podziela ich radości. Okazuje się, że całą rodzinę z ukrycia obserwuje... Arzu (Cemre Melis Çınar)! Leyla dochodzi do siebie. Yahya obiecuje jej, że zemści się na Yusufie.
