"Elif". Selin Sezgin jakiej jeszcze nie widzieliście. Matka Elif przeszła ogromną metamorfozę!

Redakcja Telemagazyn
Matka Elif ma kolorowe włosy! Nie uwierzycie, jak teraz wygląda Selin Sezgin.
Matka Elif ma kolorowe włosy! Nie uwierzycie, jak teraz wygląda Selin Sezgin.
Selin Sezgin, czyli Melek z "Elif" zaskoczyła wszystkich nową fryzurą. Turecka aktorka podzieliła się z fanami filmikiem, na którym widać, że jej włosy nabrały niecodziennego koloru. Jak jej fani zareagowali na tak odważną metamorfozę?

Melek z "Elif" w różowych włosach

Elif

Selin Sezgin przeszła odważną metamorfozę? Turecka aktorka, która w Polsce zdobyła ogromną popularność za sprawą roli Melek z "Elif", zaskoczyła w czerwcowy weekend wszystkich, publikując w sieci nagranie w różowych włosach. Nie od dziś wiadomo, że serialowa mama Elif (Isabella Damla Güvenilir) jest artystką i nie boi się radykalnych zmian, ale czy rzeczywiście zdecydowała się zaszaleć z fryzurą?

Pewności nie mamy. Być może to peruka, ale specjalny filtr na Instgramie. Jedno jest jednak bezsprzeczne - Melek z "Elif" w różowych włosach wygląda fantastycznie!

Zobacz, jak Selin Sezgin, czyli Melek z serialu "Elif". wygląda w różowych włosach.

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

A
Administrator
To jest wątek dotyczący artykułu "Elif". Selin Sezgin jakiej jeszcze nie widzieliście. Matka Elif przeszła ogromną metamorfozę!
P
PAWEŁ
LÜTFEN EN GÜZEL KADIN MELEK VE ARKADAŞLARINI ASLI VE HAMMER ELIF KIZLARINI SELAMLAYINIZ PAWEŁ
J
Jorg
Jak taka kobieta jaj Melek ma to coś sexi nawet i zmiana będzie jej uroda
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn