„Fantazja o Dunaju” z premierą na Polsat Viasat Nature

Redakcja Telemagazyn
Poruszająca historia jednej z najdłuższych rzek Europy. Nadchodzi „Fantazja o Dunaju”! Premiera nowego filmu dokumentalnego 21 lipca na Polsat Viasat Nature.

„Fantazja o Dunaju” na Polsat Viasat Nature

Po dokumencie „I live the Danube”, filmowiec Braňo Molnár ponownie tworzy fantastyczny i emocjonalny portret ukrytych zakątków Dunaju.

Braňo Molnár to filmowiec, którego zmysły wyostrzają się na wodzie. Podążamy za nim, gdy żegluje po rzece i przemierza pobliskie lasy, starając się jak najlepiej poznać wszystkie aspekty życia w tym rejonie. Wtapia się w krajobraz i rejestruje odradzającą się przyrodę oraz magiczne zakątki, które wciąż można tu znaleźć.

Dunaj jest drugą po Wołdze najdłuższą rzeką w Europie. Ma 2850 km długości, rozpoczyna się w górach Schwarzwaldu i uchodzi do Morza Czarnego. Przepływa przez dziesięć krajów: Niemcy, Austrię, Słowację, Węgry, Chorwację, Serbię, Bułgarię, Rumunię, Mołdawię i Ukrainę.

„Fantazja o Dunaju” z premierą na Polsat Viasat Nature

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl codziennie. Obserwuj TeleMagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn