Giganci Kultury 2023. Dr Sebastian Zupok: inwestujemy w kulturę i widzimy, że ma to sens

Giganci Kultury 2023
W środę 21 czerwca na Zamku Ujazdowskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala Giganci Kultury 2023. W trakcie wydarzenia uhonorowano instytucje, marki oraz osobistości, które wspierają rodzimą kulturę, a także aktywnie angażują się w działania promujące sztukę i pielęgnowanie dziedzictwa narodowego. Zachęcamy do obejrzenia rozmowy z dr Sebastianem Zupokiem, reprezentującym Wyższą Szkołę Biznesu w Nowym Sączu, który wziął udział w uroczystości.

Gala Giganci Kultury 2023 za nami. Na Zamku Ujazdowskim w Warszawie po raz pierwszy w historii nagrodzono instytucje i osoby, które w sposób szczególny przyczyniły się do promowania rodzimej kultury, a także pielęgnowania dziedzictwa narodowego. Prestiżowe nagrody i wyróżnienia przyznano w sześciu kategoriach.

od 16 lat

W wydarzeniu oprócz ministra kultury i dziedzictwa narodowego Piotra Glińskiego udział wzięli m.in. Dorota Kania - redaktor naczelna Polska Press Grupy, Joanna Lichocka - posłanka na Sejm oraz członkini Rady Mediów Narodowych, wiceminister rozwoju i technologii Grzegorz Piechowiak oraz dr Sebastian Zupok, przedstawiciel Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu, wspierającej wiele wydarzeń kulturalnych w kraju.

Inwestujemy cały czas w kulturę i widzimy, że to ma sens. Wspieranie kultury i współpraca z kulturą przynosi rozgłos uczelni, powoduje, że jesteśmy znani nie tylko w naszym środowisku, ale w całej w Polsce - mówi Sebastian Zupok.

Zachęcamy do obejrzenia całej rozmowy wideo z przedstawicielem uczelni.

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

l
lihocki
Inwestowanie w kulturę przez środowiska, z których wywodzi się ten pan, pan Gliński i wielu, wielu im podobnych ma zupełnie specyficzny wydźwięk. Trzeba mieć szczególne potrzeby w tym zakresie, aby to polubić i docenić.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn