"Gliniarze". Ewelina Ruckgaber na wózku inwalidzkim! Aktorka miała wypadek na planie serialu

Redakcja Telemagazyn
https://www.instagram.com/p/CPkksVYNkA9/
https://www.instagram.com/p/CPkksVYNkA9/
Ewelina Ruckgaber, aktorka znana z serialu "Gliniarze" musi poruszać się na wózku inwalidzkim! Serialowa Natalia doznała wypadku na planie produkcji Polsatu i teraz nie może chodzić. W jakim jest stanie Ewelina Ruckgaber? Fani martwią się o jej zdrowie.

Ewelina Ruckgaber z serialu "Gliniarze" na wózku inwalidzkim

Ewelina Ruckgaber, czyli serialowa Natalia Nowak z "Gliniarzy" miała wypadek na planie serialu. Okazuje się, że niefortunnie postawiła nogę, a teraz musi jeździć na wózku inwalidzkim​. Co wydarzyło się na planie produkcji Polsatu?

Wypadek, czysty przypadek... Ale noga niestety przez najbliższe 2 tygodnie bezużytkowa... choć mam nadzieję, że trochę szybciej będę znów chodzić... - napisała w jednym z komentarzy aktorka.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CPkksVYNkA9/\[/instagram]

Ewelina Ruckgaber może liczyć na wsparcie swojego chłopaka, Łukasza Strzałki, który również gra w "Gliniarzach". -Niby dorosła, a bez Łukasza nie jestem w stanie nawet wejść po schodach czy zrobić sobie herbaty... Ale mam nadzieję, że to szybko minie. Całuję Was mocno i życzę pięknego dnia! - wyznała aktorka na Instagramie.

Fani trzymają teraz kciuki za jej szybki powrót do zdrowia.

Szybkiego powrotu do zdrowia ale z takim opiekunem to nie koniecznie

Dużo zdrowia! Szybkiego powrotu do sprawności!

Kochana, szybkiego powrotu do zdrowia! - czytamy.

"Gliniarze" to hitowy serial paradokumentalny. Bohaterami są dwa zespoły policyjnych detektywów, policjanci wydziału kryminalnego, technicy policyjni i ich stali informatorzy. Śledczy ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa.

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn