"Inspirujące kobiety". Dorota Wellman poprowadzi autorski program w TVN Style! O czym będzie?

Redakcja Telemagazyn
fot. Sylwia Dąbrowa / polskapress
fot. Sylwia Dąbrowa / polskapress
Dorota Wellman poprowadzi swój autorski program w TVN Style! Show "Inspirujące kobiety" przybliży nam sylwetki wyjątkowych Polek. Sprawdź szczegóły!

Dorota Wellman to zdecydowanie jedna z najciekawszych polskich osobowości telewizyjnych. Dziennikarka od lat prowadzi "Dzień Dobry TVN", leczy oczywiście jej działalność się do tego nie organiczna. Gwiazda znana jest także ze swojego zaangażowania w kwestie kobiece.

Do jesiennej ramówki TVN Style trafi jej autorski program, "Inspirujące kobiety". Jak sugeruje sam tytuł, w każdym odcinku poznamy historie niezwykłych, odważnych Polek, które miały odwagę, by zmienić świat i udowodnić wszystkim, że potrafią realizować swoje cele i marzenia.

Dzięki programowi będziemy mogli poznać m.in. historię Kasi, która organizuje pomoc dla bezdomnych czy Magdy, która dokonała przełomowego dla współczesnej medycyny odkrycia. W ten sposób Wellman chce docenić osiągnięcia Polek i zmotywować inne kobiety do aktywnego działania.

Data premiery nowego programu nie jest jeszcze znana. Najprawdopodobniej zadebiutuje on w TVN Style w kwietniu tego roku.

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

F
Free Willy
uwolnic wreszcie ta Orke na pelne morze !
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Największy koszmar Duygu spełnia się na jej oczach! Yagmur tryumfuje

Największy koszmar Duygu spełnia się na jej oczach! Yagmur tryumfuje

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn