MKTG SR - pasek na kartach artykułów

"Jessie". Cameron Boyce nie żyje. Na co zmarła 20-letnia gwiazda Disneya?

Krzysztof Połaski
Ogromny szok. Właśnie w takim stanie się wszyscy fani serialu "Jessie", ponieważ odtwórca roli Luke'a Rossa, Cameron Boyce nie żyje. Co się stało?

Cameron Boyce zmarł w nocy z soboty 6 lipca na niedzielę 7 lipca 2019 roku. Jak poinformowała rodzina, nastoletni aktor zmarł we śnie. Miał atak, który wynikał z jego stanu zdrowia. Rodzice oraz rodzeństwo chłopaka są załamani.

Cameron Boyce urodził się 28 maja 1999 roku. Na małym ekranie zadebiutował w 2008 roku, gdy pojawił się w produkcjach "Lustra" oraz "Eagle Eye". Rok później przyszedł czas na "Duże dzieci", jednak największą popularność przyniósł mu serial Disney - "Jessie", który realizowany był do 2015 roku.

Ponadto młody aktor pojawił się także w takich produkcjach jak m.in. "Jeszcze większe dzieci" (2013), "Poradnik zakręconego gracza" (2015) oraz "Następcy" (2015).

Serial "Jessie" możecie obejrzeć na Netflix.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 45

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

M
Mój ulubiony aktor
Bardzo ale to bardzo mi przykro był on bardzo ładny ale podobno zmarł na białaczkę czy żółtaczkę to był dla mnie mega szok kuzynka mi to powiedziała bardzo się rozpłakałam spoczywaj w spokoju w lepszym świecie 😥😢😭😭😭😭😱🥺😥😨
K
Ktos
On był moim idolem uwielbiałam go oglądać ????
F
Fanką
????????????????
(Jessej) to Fanka Maja
[*] [*] spoczywaj młody ???
(Jessej) to Fanka Maja
Ciongłę go oglądam spoczywaj w pokoju ?[°]
F
Fanką
Czemu on. Bardzo go lubię. Będzie mu tam lepiej niż tutaj niż żeby tu się męczy I był ładny ?????????????????????????????
F
Fanką
Czemu on. Bardzo go lubię. Będzie mu tam lepiej niż tutaj niż żeby tu się męczy I był ładny ?????????????????????????????
F
Fanką
Czemu on. Bardzo go lubię. Będzie mu tam lepiej niż tutaj niż żeby tu się męczy I był ładny ?????????????????????????????
J
Jga
Ty jak masz pisać że on był br[orbaźliwe] to nie pisz tego na tej smótnej stronie bo innym też jest smutno on był ładny
J
Jga
Ja też bardzo go lubiłam?????
J
Jga
Mi też to był mój przyjaciel znałam go już nigdy go nie zobaczę chyba że w niebie nie tam świeci i tańczy??????????????????????????????????????????????????????????
G
Gość
Spoczywaj w pokoju []* ?????
F
Fanka
?Bardzo go lubiłam ????????????????????????????
F
Formiko
Spoczywaj w pokoju młody... Ale jak czytam komentarze owych nastolatków to upewniam się w przekonaniu, że rośnie pokolenie analfabetów co nie potrafią używać klawiatury... Zdziwieni, że jak można umrzeć we śnie? No można! Tu nie chodzi o to, że sen jest niebezpieczny.. Bo teraz pewne niemroty będą bać się spać... Tylko dostał zawał, atak czy zapaść.. Itp... Dobra bezbolesna śmierć, choć nie w tak młodym wieku.. PS. Moja babcia umarła siedząc z wnukami przy rozmowie.. Głowę położyła i umarła z uśmiechem na ustach przy swoich bliskich mając 83 lata...To była dobra śmierć.. R. I. P
k
król karol kupił.....
ON JEST(BYŁ)BR[orbaźliwe]!!!!!!![*]
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn