Już wkrótce Sylwester z Dwójką we Wrocławiu! Kto wystąpi?

Redakcja Telemagazyn
Sylwester z Dwójką już wkrótce! (fot. psdesign1/Fotolia.com)
Sylwester z Dwójką już wkrótce! (fot. psdesign1/Fotolia.com)
Telewizyjna Dwójka oraz Miasto Wrocław już przygotowują się na najlepszą sylwestrowa zabawę w Polsce! Widzów TVP2 i publiczność, tradycyjnie zgromadzoną na wrocławskim rynku czeka w tym roku niezapomniane show, którego jedną ze specjalnych atrakcji będzie finał filmowego konkursu na życzenia noworoczne.

Historia koncertów sylwestrowych Dwójki i Wrocławia sięga 2005 roku. I w tym roku tradycja ta niezmiennie też jest kontynuowana. Organizatorzy chcą z tej okazji zaproponować wyjątkową zabawę, jaką będzie konkurs na jedyne w swoim rodzaju życzenia noworoczne. Sprawa jest prosta, wystarczy zarejestrować materiał filmowy z życzeniami do rodziny, swoich najbliższych, kolegów, przyjaciół, a nawet sąsiadów lub mieszkańców dowolnej miejscowości, czy kraju, zawierające w sobie słowo „Wrocław” w dowolnej formie gramatycznej. Nagranie nie dłuższe niż 20 sekund należy przesłać za pomocą formularza znajdującego się pod adresem: www.wroclaw.pl do 22 grudnia, do godz. 24:00.

Najlepsze, zdaniem Komisji Konkursowej Telewizji Polskiej, życzenia zostaną wyemitowane przez TVP 2 podczas transmisji koncertu sylwestrowego na rynku we Wrocławiu i jednocześnie wyświetlone na znajdujących się tam telebimach. Ponadto nagrania te zostaną opublikowane na wspomnianej stronie www.wroclaw.pl.

Wszystkie materiały muszą być nagrane w jednym z wybranych formatów: MOV, MPG4, AVI, WMV, MPEGPS, FLV, 3GPP, WebM i wykonane przy użyciu dowolnego urządzenia zapisującego wizję i dźwięk. Szczegóły dotyczące regulaminu dostępne są na stronie www.wroclaw.pl.

Noce sylwestrowe Dwójki i Wrocławia przez lata charakteryzowały się gorącą atmosferą i pulsującą energią. Od początku istnienia imprezy na scenie występowała plejada polskich i zagranicznych gwiazd. Podczas ubiegłorocznej imprezy wypełniony, jak zawsze tłumnie, wrocławski rynek bawił się między innymi przy utworach takich wykonawców jak: Kombi, Kapitan Nemo, Kora, Edyta Górniak, Marysia Sadowska, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Kamil Bednarek, Rafał Brzozowski, Wojciech Gąsowski, Izabela Trojanowska, Zbigniew Wodecki, a także były gitarzysta i wokalista legendarnej brytyjskiej grupy Ultravox – Midge Ure. Nie inaczej będzie i w tym roku. Kolejne polskie i zagraniczne gwiazdy sprawią że będzie to następna niepowtarzalna i absolutnie wyjątkowa zabawa sylwestrowa!

Kultura i rozrywka

Dalszy ciąg artykułu pod wideo ↓
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

ZOBACZ GALERIĘ GWIAZD SYLWESTRA Z DWÓJKĄ!

W tym roku na Wrocławskim rynku wśród gospodarzy sylwestrowego wieczoru zobaczymy między innymi niezawodnego Tomasza Kammela oraz znakomitą wokalistkę, przez wiele lat związaną ze zespołem Brathanki, dziś z powodzeniem kontynuującą karierę solową – Halinę Mlynkovą. Piosenkarka podczas ostatniego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wygrała konkurs SuperPremiery, wykonując, jak sama podkreśla, bardzo osobisty utwór „Ostatni raz”. Była również jednym z jurorów muzycznego show TVP2 „SUPERstarcie”. Oczywiście podczas tegorocznego „Sylwestra z Dwójką” Halina Mlynkowa zaprezentuje również swój talent wokalny.

Więcej o czekającym na widzów TVP2 oraz mieszkańców Wrocławia koncercie, zdradzimy na początku grudnia, na specjalnej konferencji prasowej. Wtedy zostaną odkryte karty z gwiazdami, jakie pojawią się 31 grudnia na wrocławskim rynku, a także kolejni prowadzący.

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn