"Klucz do serca" odcinek 6. Janusz Laskowski gościem specjalnym [WIDEO+ZDJĘCIA]

Redakcja Telemagazyn
Wakacje trwają w najlepsze, a ZOOM TV kolejny raz zabiera widzów w podróż po całej Polsce, przeprowadzając metamorfozy mieszkań, a to wszystko pod okiem aktora Daniela Wieleby oraz jego pomocników. W

"Klucz do serca" odcinek 6. w niedzielę, 6 sierpnia, o godz. 11:25 w Zoom TV.

"Klucz do serca" odcinek 6.

W premierowym 6. odcinku w programie powitamy nową dekoratorkę wnętrz, Joannę Preisner oraz gościa specjalnego, Janusza Laskowskiego, polskiego piosenkarza oraz kompozytora. Jak tym razem ekipa urządzi pomieszczenie i czy spodoba się lokatorowi?

W każdym z trzynastu odcinków programu „Klucz do serca” wytypowany przez najbliższych główny bohater otrzyma prezent w postaci remontu jednego z pomieszczeń swojego mieszkania. Będzie to dla niego całkowitą niespodzianką, ponieważ podczas prac ekipy remontowej gospodarz będzie przebywał na krótkich wakacjach. Co zobaczy jak wróci do domu? Odpowiedzi poznamy w każdą niedzielę.

W premierowym, 6. odcinku programu, odwiedzimy Wrocław, a w nim pokój nastolatki, którą do projektu zgłosił ojczym. Chcąc spełnić marzenie dziewczyny o wymarzonym miejscu w przedwojennej kamienicy, ekipa wspólnie z Januszem Laskowskim odmieni całkowicie jeden z pokoi wrocławskiego mieszkania. Na jaki kolor odmalują ściany, które meble przejdą całkowitą transformację, a które zostaną zastąpione nowymi oraz jak zaaranżują całe wnętrze, by wyglądało na przestronniejsze i jaśniejsze? Czy ekipa poradzi sobie z problemami napotkanymi w trakcie remontu, tego dowiedzie się z najnowszego odcinka.

– Metamorfoza wrocławskiego mieszkania okazała się jedną z trudniejszych w mojej karierze, ponieważ bardzo trudno jest zadowolić nastolatkę i wczuć się w jej gust. Jednak udało się, a szczęśliwa dziewczyna po powrocie do domu aż oniemiała z wrażenia. Właśnie na taką reakcję liczyliśmy w ekipie i to jest dla nas najlepsza nagroda za ciężką pracę – mówi Joanna Preisner, dekoratorka wnętrz w programie „Klucz do serca”, właścicielka hotelu Bacówka Radawa&SPA.

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Największy koszmar Duygu spełnia się na jej oczach! Yagmur tryumfuje

Największy koszmar Duygu spełnia się na jej oczach! Yagmur tryumfuje

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn