"Krawcowa z Madrytu" odcinek 8. i 9. Sira namawia Marcusa do kradzieży! Sira rozpoczyna współpracę z wywiadem Wielkiej Brytanii! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Krzysztof Połaski
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Czas na 8. i 9. odcinek hiszpańskiego serialu kostiumowego pt. "Krawcowa z Madrytu". Sira namawia Marcusa do kradzieży! Sira rozpoczyna współpracę z wywiadem Wielkiej Brytanii! Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "Krawcowej z Madrytu"!

"Krawcowa z Madrytu" odcinek 8 - we wtorek, 8 czerwca, o godzinie 20:55 na antenie TVP 2

"Krawcowa z Madrytu" odcinek 8

W 8. odcinku serialu "Krawcowa z Madrytu" aby ratować przyjaciółkę, Sira namawia Marcusa do kradzieży weksli z domu niemieckiego urzędnika. Dziennikarz ucieka w ostatniej chwili. Niestety, zostaje rozpoznany i musi jak najszybciej opuścić Maroko.

Tymczasem udaje się w końcu pozbyć męża Rosalindy. Kobieta znów może się cieszyć szczęściem u boku ukochanego mężczyzny. Po wojnie Beigbeder zostaje ministrem w rządzie Franco.

W 9. odcinku "Krawcowej z Madrytu" Sira rozpoczyna współpracę z wywiadem Wielkiej Brytanii. Kobieta otrzymuje nową tożsamość i we wrześniu 1940 roku otwiera w Madrycie salon krawiecki. Zdobyte przez siebie tajne informacje zapisuje szyfrem, a następnie pozostawia w wyznaczonych miejscach.

Dzięki udanemu pokazowi zaprojektowanej przez siebie mody wkrótce zdobywa pierwsze klientki z niemieckich kręgów. Pewnego dnia udaje się do muzeum. Gdy stamtąd wychodzi, nie może się pozbyć wrażenia, że jest śledzona.

"KRAWCOWA Z MADRYTU" - O CZYM JEST SERIAL?

Adaptacja bestsellerowej powieści Marii Dueńas, Młoda utalentowana krawcowa Sira wyjeżdża z Madrytu w przededniu wojny domowej. Wraz z kochankiem udaje się do Maroka, mając nadzieję na lepsze życie. Tymczasem kochanek znika bez śladu, zostawiając kobietę w dramatycznej sytuacji, samą na obcej ziemi. Po licznych perypetiach Sira wraca do Madrytu i otwiera tam wytworne atelier mody damskiej. Europa stoi u progu II wojny światowej. Odtąd losy Siry splatają się z życiem postaci historycznych: byłego frankistowskiego ministra, jego ekscentrycznej kochanki, szefa brytyjskiego wywiadu. Za ich namową Sira podejmie się ryzykownej misji. Świetna wartka narracja prowadzi nas do owianych legendą enklaw kolonialnych w Afryce Północnej, do promienieckiego Madrytu po zakończeniu wojny domowej i kosmopolitycznej Lizbony, pełnej szpiegów i uciekinierów.

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn